Skocz do zawartości

Recommended Posts

Połączyłem wszystkie tematy z problemami związanymi z grą BATTLEFIELD 4. Od teraz wszelkie problemy i ich rozwiązania, proszę zgłaszać tutaj.

 

effendi360

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam, 

 

Otóż dziś nabyłem i pobrałem Battlefield 4 w polskiej wersji językowej, która jest dostępna od 31 jednak słyszałem od ludzi, że pomaga zmiana ip na amerykańskie i tu chciałem się zapytać czy to rzeczywiście prawda i jakim programem je zmienić żeby dało się to uruchomić w originie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

http://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1pbx9o/bf4_best_way_to_get_early_access_using_proxy_all/

 

Mi działa elegancko ;)

Co do  

 

 chcesz mieć lagi bo do Ameryki Daleko.

Osobiście nie polecam zmieniania Ip na daleko oddalone, bo ping potrafi sięgnąć 500ms.

Możesz np użyć w najnowszym avaście ochrony VPN na 3 dni, i tam możesz sobie zmienić IP.

 


Bzdura, używasz innego ip tylko do odpalenia Origin, potem rozłączasz i wchodzisz na serwery normalnie.
 
Edytowane przez blaidd
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najłatiwjszy sposób:

 

1.zamykasz origin
2. pobierasz ten program(cyberghost 5)
3. ustawiasz usa i naciskasz żółty przycisk
4. odpalasz origin
5. odpalasz Bf4

6. zamykasz cyberghost i szukaj serwera

 

Na multi mam 60fps chodzi lepiej niż beta, a singiel warto przejść nawet dla samej grafiki choć jest nawet dobry

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

na nowych sterach gra po prostu zasuwa! problem w tym iż w kampani już na starcie zacina się koleś przy drzwiach i grać się nie da. No szlag by to. nie potrafię wyrazić jaki jestem zdenerwowany. Jeśli ktoś się zastanawia zaczynam proces odradzania kupna tej gry 

 

Do VPN mam security kiss tunnel i działa wyśmienicie 

Link to post
Share on other sites

Witam - problem jest dokładnie taki sam jak w Battlefield 3 i nazywa się pospolicie DUST/SMOKE FLICKERING. Występuje w konfiguracjach SLI i kartach dwuprocesorowych np. GTX590/690.

Sprawa wygląda tak - na niektórych mapach są zamiecie i przemieszcza się kurz - tekstury kurzu migotają. Są także mokre drogi - tu tak samo, czasami góry w tle lub chmury - to samo.

Od bardzo dawna miałem to w BF3 i niestety teraz mam też w BF4.

Kombinowałem z mostkami SLI - nowe, podwójne, pojedynczy.

Na YouTube są liczne filmiki tego zjawiska na różnych konfigach, na google są dziesiątki sposobów na "niby fix" ale nic to nie daje. Nowe sterowniki także nic nie dały. Wcześniej problem taki miałem w 3DMarku (2013) w teście Fire Strike - teraz go nie mam.

Ktoś ma podobny problem w BF3/4 ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...