Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

planuje zakup smartfona na raty.

Obecnie posiadam ZTE BLADE III, który okazał się być dla mnie niewystarczający i bardzo zawodny.

Najbardziej brakuje mi w nim: głośnego dzwonka (nie słyszę jak ktoś do mnie dzwoni), lampy do zdjęć ale najbardziej denerwuje mnie to, że ten telefon ma częste skłonności do resetowania się, gubienia zasięgu lub wyświetlania napisu "brak karty sim". Ten telefon zawodzi w najgorszych momentach, gdy potrzebuje go najbardziej.

 

Budżet który zaplanowałem to 700-800zł jednak prosiłbym o pomoc w dwóch kategoriach.

Telefon do 800zł i telefon do 1200zł.

Dlaczego?

Ponieważ początkowo założyłem budżet 700 jednak spodobały mi się samsung S III mini, S III, S IV mini... a szczególnie S IV mini, które ten budżet znacznie przekraczają.

Czego najczęściej używam: internetu do przeglądania stron, aplikacji "jak dojade" by wyszukać dojazd w warszawie, której nie znam za dobrze i map google. Mało gram, tak samo jest ze zdjęciami. Oprócz tego słucham muzyki ale podejrzewam, że w dobie smartfonów nie jest to już nic wielkiego.

Chce żeby ten telefon był niezawodny, nie gubił zasięgu, nie wyświetlał napisu "brak karty sim" i był znacznie szybszy od ZTE BLADE III.

 

Zakupu chciałbym dokonać w jakimś sklepie typu RTV euro AGD, media markt, saturn lub coś podobnego..

LICZĘ NA WASZĄ POMOC! 

 

Link to post
Share on other sites

Witam. Widzę że gustujesz w troszkę mniejszych telefonach niż 5cali+.

Ja ze swojej strony polecam Motorola Moto G. I jest to prawdopodobnie najbardziej opłacalny telefon jeśli chodzi o cena/jakość. Telefon jest na poziomie Galaxy S3, ma pełne wsparcie producenta i od dawna ma najnowszy system 4.4.2. 

W porównaniu do S4 Mini, kupisz go za około 650 zł. Jedynym minusikiem może być średniej jakości aparat oraz brak możliwości rozszerzenia o pamięć MicroSD ( dostępne wersje 8 i 16 GB ). Mam telefon od około 2 tygodni i powiem tyle że chodzi jak rakieta, zdjęcia robię wyłącznie dokumentów i do tego sprawdza się bardzo dobrze, a pamięć 8 GB spokojnie wystarcza do wszystkiego z zapasem. Na dodatek dostajemy 50 GB miejsca w Google Drive. 

W internecie można się spotkać z komentarzami że telefon ma słabe wyjście słuchawkowe, ale muszę się z tym kompletnie nie zgodzić !. Audio ma bardzo dobre. 

Nie warto kupować drogich telefonów typu Galaxy S4 Mini gdzie płacisz za markę, gdy na allegro można kupić tak doskonały, nowy telefon w niskim przedziale cenowym. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...