Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, szukam jakiegoś smartfona do 1000zł. Zastanawiam się nad Samsung galaxy s3 lub s3 lte. 

Tylko nie wiem czy ten telefon jest jeszcze w miare dobry na dzisiejsze czasy czy za te pieniądze dostane może coś lepszego. System musi być android ogólnie chodzi aby wszystko działało płynnie. Proszę o szybko odpowiedź 

Link to post
Share on other sites

Telefon może być używany z gwarancją? Jeżeli tak, to galaxy s4/lg g2 16gb.

Jeżeli nowy to galaxy s4 mini (najlepie black edition, czyli plecki ze "skóry", ktlóre są milsze w dotyku od plastiku samsungowego i ładnie wyglądają)/lg l9 II/lg l90/xperia sp.

Edytowane przez genisuken
Link to post
Share on other sites

S4 mini? Jaja sobie robisz?

Oczywiście nie patrz na tą odpowiedź, bo są ciekawsze smartphony.

Do 1000 masz Nexusa 4/LG Swift G(obydwa są wydajniejsze od S3 LTE). Nexus ma niestety przeciętny aparat i 16 Gb pamięci bez możliwości rozszerzenia . Swift G ma 32 GB wbudowanej i lepszy aparat. Niestety, żadny z nich nie ma możliwości rozszerzenia pamięci(myślę że 32 gb Ci starczy). Z używek możesz szukać tak jak to genisuken napisał - Nexus 5, LG G2. Weź pod uwagę, że mają one 16 Gb pamięci, bez możliwości włożenia karty pamięci.

Nad S4 możesz się zastanowić, ale z pewnością nie będzie tak płynny jak te wymienione wcześniej.

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Nom bo nawet lg g kosztuje ok 1200zł a trochę szkoda mi :P  w opisie genisuken widzę że też masz chyba galaxy s3 lte jak się sprawdza ?

 

Telefon sprawdza się dobrze, wyświetlacz świetny, najczęściej oglądan filmy lub serfuję po necie, więc tak duży wyświetlacz to plus, przy intensywnym użytkowaniu telefon wytrzymuje do końca dnia, większość gier w google play store działa dobrze, jakość wykonania stoi na dobrym poziomie, niestety plecki jak i gorilla glass na wyświetlaczu łatwo się rysują, telefon dobrze gra na głośniku jak i na słuchawkach, aparat robi dobre zdjęcie (lepiej niż xperia z, którego używa mój tata). Telefon był brany u operatora, wywaliłem branda i chodzi szybciej, chociaż zdarzają się przycięcia, ale to urok nakładki od samsunga :). Moim zdaniem to bardzo dobry telefon i dogny polecenia, ale w jego cenie można znaleźć coś lepszego.
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Tylko i wyłącznie dołożyć 150zł do LG G2 - klasa wyżej od S3 który zaczyna być już "słabym" a G2 to najwyższa obecnie półka - przesiadka jak najbardziej opłacalna wydajność/wydatek - rewelacja.

 

G2 jest lepsze od S4 i Z1.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...