Skocz do zawartości

Pc do grania, max. 3000zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez szambor5,

Recommended Posts

Witam!

 

Chciałem prosić was, drodzy forumowicze, o radę. Jak w temacie, granice mojego budżetu sięgają do 3000zł (ew. 50zł więcej jeśli to zrobi jakąś różnicę...), komputer jest mi głównie potrzebny do grania (prawie że tylko i wyłącznie :D ) i projektowania w AutoCADzie. Możliwe że będę coś nagrywał, dlatego też w miarę w porządku karta dźwiękowa także będzie mile widziana. Korzystam z dwóch monitorów, obydwa FHD więc karta graficzna powinna mieć te dwa wyjścia HDMI. Zależy mi na jak największej wydajności (na miarę tego budżetu...), nie potrzebuję systemu. Chodzi mi o samego czystego Peceta. Co do Procesora i Karty graficznej to nie mam specjalnie rzadnych pomysłów, zdaję się na waszą rękę chociaż z doświadczenia bardziej jestem przekonany do Nvidii i Intela. Możliwości Oc mile widziane ;)

 

Z góry wielkie dzięki.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Zły dział. Załóż temat/ poproś moderatora o przeniesienie i uwzględnij wzór:

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne, multi-gpu itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...