Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam od około 2 lat używam słuchawek  Logitech G330 których dźwięk nie jest najlepszy, więc postanowiłem je zmienić.

Budżet : ~400zł

Czego potrzebujesz? :Słuchawki

Przeznaczenie :Gry (CS:GO i inne podobne)

Źródło: Do PC karta dźwiękowaamd high definition audio device
Oczekiwania :Dobrego brzmienia , basy, będę ich używałdo grania w CS także muszą mieć dobry dźwięk
Inne :Zastanawiałem się nad Razer Kraken 7.1 (Kolega Ma) czy to mógłby być dobry wybór ?

Link to post
Share on other sites

Srakeny to nic nie warty złom. Zależy ci na dobrym pozycjonowaniu w grach, bo jeśli tak to basowe słuchawki + dobre pozycjonowanie się trochę gryzą ze sobą. Zasada jest mniej więcej taka: im mniej basu i lepsza scena w słuchawkach, tym lepsze pozycjonowanie w grach.

 

Druga sprawa to ta twoja integra: lepszym wyjściem będzie kupić słuchawki za te 200-250zł, a za resztę jakąś w miarę ogarniętą budżetową kartę.

Edytowane przez behemothxx
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli słuchawki do cs to warto kupić Superluxy HD 668b bo mają szeroką scenę i dobre pozycjonowanie i mikrofon oddzielnie a do tego jakąś kartę dźwiękową.

Lub Pioneer SE A1000

Edytowane przez marycin
Link to post
Share on other sites

może lepiej otwarte Pioneer SE-A1000 ? Nie nadaremno wymieniłem je w polecanych słuchawkach, bo brzmią  pod pewnym aspektami bardzo dobrze. Do CS i muzyki jak znalazł.Tylko nie lubią być podpinane do integry.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

oprócz tych już podanych np. AKG K 242 HD ale one lubią być podłączone do wzmacniacza słuchawkowego, więc i odpowiednie źródło by się przydało. Pytanie ile masz zamiast wydać na układ dzwiękowy.

Link to post
Share on other sites

@behemothxx już wymienił co warto.Co do karty dźwiękowej ,standardowo Xonar DG, DX bądź X-Fi z allegro w zależności od ceny słuchawek.Osobiście wybrałbym Pioneery SE A1000 albo któreś z Takstarów tak ,aby ładnie dźwięki oddawały odpowiednią  przestrzenność.

Link to post
Share on other sites

Takstar TS 671 mam i mogę śmiało polecić wspaniałe muzykalne słuchawki nie brak im niczego w mojej ocenie jedyną wadą może być otwarta konstrukcja, z dobrej integry też potrafią nieźle zagrać i to wcale nie cicho :).

Link to post
Share on other sites

Gra jasno a bas jest dobrze kontrolowany. Nie polecam łączenia go z jasnymi słuchawkami.

Powinien się dobrze zgrać z tymi superluxami gdyż ich brzmienie jest ciepłe/ciemne. Warto też wymienić opa w celu wyciągnięcia jeszcze lepszego brzmienia, a to groszowe sprawy.

 

Przesiadłem się na niego z Xonar DX i jestem zadowolony gdyż m.in. zewnętrzne rozwiązania do mnie bardziej przemawiają. Ogólna jakość dźwięku jest także zauważanie lepsza. Posiadam go kilka miesięcy i zdecydowanie mogę polecić.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A jak sprawuje się karta Audiotrak Prodigy Cube? Bo jeśli dobrze do najpierw ją kupie a za jakiś tydzień zamówię słuchawki (myślę że Superlux HD 681 evo) Przy okazji ocenie czy widać różnicę na dotychczasowych słuchawkach.

jest to budżetowy układ ,niemniej jednak warty polecenia do grania/słuchania(dobrze pozycjonuje dźwięki) w dodatku fajnie zgra się z EVO.Różnice na 100% odczujesz o ile słoń na ucho Ci nie nadepnął, bo tez tacy się tu trafiali.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...