Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów


Recommended Posts

W newsie "Rozdamy 1000 kodów do Medal of Honor BETA" pojawiło się pytanie - " a ile jest użytkowników na Benchmark.pl? "

No właśnie, ilu jest aktywnych użytkowników serwisu?

Dziwne pytanie :D

Forum mówi: "Wszystkich użytkowników: 43056" z czego kont, na których zanotowano aktywność w ciągu ostatnich 3 miesięcy jest 11849 :)

Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy radakcja juz katuje gtx460: - w sumie chcialbym takie "cus" do testow dopasc :[

zauwazylem ze testy robione przez uzytkownikow czasami pokazuja calkiem cos innego niz takie robione przez portal - przyklad pclab. Tam 5850 raczej byl szybszy od 470, a koles na forum zrobil test i 470 duzo nie brakowalo do 5870. po oc to wogole inna bajka.

Link to post
Share on other sites

Ciekawe czy radakcja juz katuje gtx460: - w sumie chcialbym takie "cus" do testow dopasc :[

zauwazylem ze testy robione przez uzytkownikow czasami pokazuja calkiem cos innego niz takie robione przez portal - przyklad pclab. Tam 5850 raczej byl szybszy od 470, a koles na forum zrobil test i 470 duzo nie brakowalo do 5870. po oc to wogole inna bajka.

 

Po pierwsze primo - benchmark raczej nie testuje GTX 460 - prędzej PClab.pl (oni mają nowości)

Po drugie primo - testy są niekiedy "posmarowane" i w tedy lepiej coś wygląda

Link to post
Share on other sites

Z calym szacunkiem, dawniej (jakis miesiac i wstecz) na pclabie bylo jakos normalnie i cyrrix133 sie udzielal, i wogole testy byly w miare (dantejski test "schladzaczy" :( ) potem juz jakos w zla strone to idzie, i mysle ze tak jak mowice pclab powinien dostawac sprzet jako drugi wiadomo po kim :[, Za duzo onetu tam sie wkrada.

Dawniej nawet nvision przesiadywalem godzinami na forum, po zmianach juz tam jakos nie siedze - tylko newsy i tyle, - aha dalej trzeba rezerwowac newsy, pisalbym moze cos wiecej ale potem bedzie na mnie ze ktos zarezerwowal itp.

 

APELUJE - benchmark pierwszym portalem ktory ma dostawac sprzety do testow !!

Link to post
Share on other sites

Czy istnieje możliwość dodania benchmarka "Aliens vs Predator DX11 Benchmark" do rankingów?

Tak, mamy zamiar go dodać.

 

To będzie widoczne tylko dla autora recki, czy dla wszystkich?

Raczej dla wszystkich - na 90%.

 

nowy system oceniania będzie tyczył się wszystkich działów?

Tak.

 

Aha, nawet jeśli nie będzie przez jakiś czas pytań, to proszę zaglądać co jakiś czas, bo z czasem na pewno pojawią się kolejne. Chciałbym też podziękować, za szybkie odpowiedzi

Nie masz za co dziękować. To my raczej powinniśmy podziękować, że ktoś w końcu wpadł na pomysł założenia takiego wątku. Ja dodałem go już do ulubionych i staram się dziennie tu zaglądać.

 

Kiedy można się spodziewać sprzętu do testów

Wkrótce. To jest najbardziej konkretna odpowiedź jaką mogę w tej chwili udzielić. :-)

 

kopczenko...

Ciekawe czy radakcja juz katuje gtx460: - w sumie chcialbym takie "cus" do testow dopasc zauwazylem ze testy robione przez uzytkownikow czasami pokazuja calkiem cos innego niz takie robione przez portal - przyklad pclab. Tam 5850 raczej byl szybszy od 470, a koles na forum zrobil test i 470 duzo nie brakowalo do 5870. po oc to wogole inna bajka.

Redakcja katuje, ale nie wie czy zdąży na premierę. Były problemy z dostępnością sampli do testów.

 

regist88...

Po pierwsze primo - benchmark raczej nie testuje GTX 460 - prędzej PClab.pl (oni mają nowości)

Po drugie primo - testy są niekiedy "posmarowane" i w tedy lepiej coś wygląda

Czyli że benchmark nie ma nowości w testach? Trochę mnie zastrzeliłeś tym komentarzem. Opinię o testach na benchmark czy PCLab możesz mieć dowolną, ale proszę nie pisz, że benchmark nie testuje nowości. ;-)

Link to post
Share on other sites

Czyli że benchmark nie ma nowości w testach? Trochę mnie zastrzeliłeś tym komentarzem. Opinię o testach na benchmark czy PCLab możesz mieć dowolną, ale proszę nie pisz, że benchmark nie testuje nowości. ;-)

 

Wy zawsze jakieś okrojone wersje wszystkiego dostajecie :[

Link to post
Share on other sites

Czyli że benchmark nie ma nowości w testach? Trochę mnie zastrzeliłeś tym komentarzem. Opinię o testach na benchmark czy PCLab możesz mieć dowolną, ale proszę nie pisz, że benchmark nie testuje nowości. ;-)

W tym problem, że PClab wydaje test o 6:00 dnia premiery (albo wcześniej), a wy "ciut" później i dla tego wiele osób czyta właśnie ich testy. Gdybyście to zmienili to zyskalibyście wielu czytelników. Wiem, że prawdopodobnie PClab dostaje sprzęt parę dni przed premierą, a wy (chyba) po.

Link to post
Share on other sites

Ilość przedpremierowych sampli testowych jest ograniczona, to w ogóle dobrze, że BMK ma wypracowaną pozycję i dostaje większość z nich (w sensie, że niemal każdą nowość dostajecie).

 

Jest dużo innych portali, co nie mają tyle szczęścia :[

Link to post
Share on other sites

OK, znalazłem kilka pytań

1. kiedy zaktualizowane zostanie "Zestawienie GPU"? + zmiana w karcie 5850 maks. pobierana moc z ~170 na maks. 151.

 

2. Kolejne pytanie o "Zestawienie GPU". Strona w tej zakładce wygląda nieco inaczej m.in. menu i stopka. Czy zostanie to poprawione?

 

3. baaaardzo stare pytanie: kiedy i czy w ogóle poprawiony zostanie "podgląd newsa". Obecnie zupełnie nie odzwierciedla autentycznego wyglądu newsa?

 

Pytania, które niedawno padły w innym temacie.

4. "Może wreszcie na forum przydała by się zmiana nazwy działu z nowy benchmark i forum na Benchmark i forum, zmiany były dawnooooo" - pytanie zadał Kiziea

 

5. "Przyszla mi jeszcze jedna rzecz do glowy, ale to pewnie nie przejdzie. Chodzi mianowicie o alternatywny, ciemniejszy design portalu do wyboru (jak na GameSpot.com albo GOL-u)." - pytanie zadał Eddek

Link to post
Share on other sites

"Może wreszcie na forum przydała by się zmiana nazwy działu z nowy benchmark i forum na Benchmark i forum, zmiany były dawnooooo"

To leży w zakresie uprawnień TheSpeed'a :x
Link to post
Share on other sites

brajanb...

Wy zawsze jakieś okrojone wersje wszystkiego dostajecie

Proszę o konkrety.

 

regist88...

W tym problem, że PClab wydaje test o 6:00 dnia premiery (albo wcześniej), a wy "ciut" później i dla tego wiele osób czyta właśnie ich testy. Gdybyście to zmienili to zyskalibyście wielu czytelników. Wiem, że prawdopodobnie PClab dostaje sprzęt parę dni przed premierą, a wy (chyba) po.

Zawsze staramy się zdążyć na premierę, ale nie zawsze jest to możliwe i bynajmniej nie jest to wina redakcji. Natomiast co do pozyskiwania sprzętu to niestety - z tego co widzę - kompletnie nie wiesz jak to działa. To dość złożony proces i nie będę go opisywał ze szczegółami. Mogę natomiast napisać, że często na czas premiery dana agencja PR dysponuje 1-2 samplami testowymi i po prostu brakuje sprzętu do obdzielenia poszczególnych redakcji. Przykład: premiera Fermi. Na Polskę były dwie karty graficzne.

Link to post
Share on other sites

Nie bardzo wiem do czego mają prowadzić te pytania. Chcesz rozpocząć działalność i stać się naszą konkurencją? :x Sprzęt trafia przede wszystkim do redakcji, które mają największe statystyki.

 

Natomiast prosiłbym o "inny zestaw pytań". Niech to będą pytania o to, co dotyczy was - czytelników - a nie o biznes, jakim jest prowadzenie redakcji. ;-)

Link to post
Share on other sites

To ja zapytam. Czy sprzęt do testów dla użytkowników będzie udostępniany nieco częściej, niż w ostatnim czasie? Zauważyłem aktualizację, toteż zapytuję, czy update został zrobiony 'na odwal się' i następny będzie znowu za 2 miesiące.

a nie o biznes, jakim jest prowadzenie redakcji. ;-)

A jak opłacalny jest ten biznes? :x
Link to post
Share on other sites

Niech to będą pytania o to, co dotyczy was - czytelników - a nie o biznes, jakim jest prowadzenie redakcji. ;-)

No ale możesz odpowiedzieć :)

Czy Ty albo redaktor Wojtek piszecie e-mail'e do producentów z prośbą o wypożyczenie sprzętu, czy to PR tychże producentów do was się zgłasza :x:rotfl:

Link to post
Share on other sites

Co z konkursem 10-11.07?

Czy sytuacja się powtórzy z poprzedniego tygodnia?

 

Pisaliście:

 

Odpowiedź na kolejne pytanie:

 

Konkursy:

> W weekend 03-04.07.10r. nie było konkursu "Quiz dla graczy". Była to jednorazowa sytuacja, czy Redakcja zrezygnowała z tego cyklu?

Wyjątkowo puściliśmy strefę Kinect. Następnym razem powinien być już kolejny Quiz dla graczy, nie zrezygnowaliśmy z tego cyklu.

czy znowu wrzuciliście jakiegoś Kinect'a - ankieta w co zagrać?

Link to post
Share on other sites

gootek...

To ja zapytam. Czy sprzęt do testów dla użytkowników będzie udostępniany nieco częściej, niż w ostatnim czasie? Zauważyłem aktualizację, toteż zapytuję, czy update został zrobiony 'na odwal się' i następny będzie znowu za 2 miesiące.

Sprzęt do działu Mini-recenzje jest dostarczany na nieco innych zasadach niż ten do Testy i recenzje. Jeśli przez jakiś czas jest go mniej, to jest to raczej chwilowy zastój - producenci nie mieli po prostu co podesłać, albo było w innej redakcji, albo nie dojechało na czas, itd. Staramy się, abyście mogli testować możliwie najlepszy i możliwie najwięcej sprzętu. Nie zawsze jednak będzie "różowo". Okażcie trochę dobrej woli i nie narzekajcie. :)

A jak opłacalny jest ten biznes?

Wszystko zależy od ilości czytelników i tego, jak dobrych uda ci się zdobyć handlowców. :)

 

mICh@eL...

Czy Ty albo redaktor Wojtek piszecie e-mail'e do producentów z prośbą o wypożyczenie sprzętu, czy to PR tychże producentów do was się zgłasza

I tak, i tak, a do tego dochodzą jeszcze telefony i inne formy. :P

 

regist88....

Czy sytuacja się powtórzy z poprzedniego tygodnia?

Niestety sezon urlopowy w pełni. :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...