Skocz do zawartości

Pytania do redaktorów


Recommended Posts

Pytanie do moderatorów strony.

 

Drodzy moderatorzy. Ile dni trwa 7 dniowy "cichy" ban za użycie w komentarzu brzydkiego słowa?

 

Treść komentarza:

Czy mogliby wypuścić możliwość zmiany wyglądu tego czegoś? Wolałbym bardzo prosty interfejs - z suwaczkami bez zbędnych d*pereli* i wodotrysków jak przystało na MSI.

 

*postanowiłem dodatkowo ocenzurować "*" słowo aby znowu nie dostać po uszach.

 

Troszkę niecierpliwie się bo gdyż zarobiłem go 23 grudnia a dziś mamy 5 stycznia.

 

Pisałem w tej sprawie poprzez formularz kontaktowy, ale jak widać zero odzewu.

Link to post
Share on other sites

Drogi Marucins,

Piszesz nie w tym miejscu co trzeba. Za stronę główną odpawiadają pomarańczowe ludki ale one tutaj raczej nie zaglądają. Forum jest kierowane przez zupełnie innych ludzi i żadna z tych osób nie ma wpływu na to co dzieje się na stronie głównej np. pod artykułami  :)

 

edit: 

Mój błąd, nie zauważyłem nazwy tematu. Pomyliłem z pytaniami do adminki forum. Tak czy siak to czy dostaniesz tutaj odpowiedź od władz strony jest wątpliwą sprawą.

Link to post
Share on other sites

A ja też mam problem, nei mogę pisać komentarzy pod żadnych artykułem...od dzisiaj. Wciskam wyślij, strona się odświeża i  komentarza nima....Z tego co mi wiadomo, nie mam żadnej blokady na pisanie postów, a przynajmniej nie dostałem nigdzie takiego info :)

Edytowane przez carl22
Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie masz tak jak i ja a adnotacja wylądowała w spamie.

 

Mimo ponownej próby kontaktu, konto pozostaje zablokowane nadal.

Czy aby coś załatwić w 2015 roku, trzeba zadzwonić do redakcji Benchmark albo wysłać oficjalne pismo?

Co się tam dzieje Panowie bez przesady.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się.

Złamałem regulamin za co zostałem nagrodzony 7 dniowym cichym banem.

Czego tu nie rozumieć.

 

Problem pojawia się w tym że powinien on być automatycznie zdjęty po 7 dniach (taką informację dostałem razem z ostrzeżeniem na maila). 23 grudnia + 7 dni... to?

 

Pisałem w tej sprawie do obsługi serwisu, korzystając z formularza na stronie w zakładce kontakt. Zero odzewu.

Link to post
Share on other sites

Ja za to nie złamałem regulaminu na 100% a mimo to nie wyświetlają mi się komentarze. Nie ma żądnego info o blokadzie etc. NIC! Jeżeli już kogoś blokujecie to przydała by się jakaś notka z powodem a nie....

 

Tak czy inaczej nie złamałem regulaminu i nie mogę nadal pisać (znaczy mogę ale komentarz się nie pojawia)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Robicie TOP  TV a dlaczego praktycznie nie ma  przeglądów monitorów . Użytkownicy komputerów mało lub wcale nie oglądają TV i przeglądy monitorów by były o wiele bardziej na miejscu .

 

Tak a szczególnie monitorów 120-144hz wiadomo technika idzie do przodu, 60hz powoli idzie do lamusa.

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Szczerze ta strona jest beznadziejna. Wcześniej było lepiej wchodzę na newsy i  wielkość zdjęć jest tak przytłaczająca że nie umie się skupić na czytaniu tematu newsa aż mnie nerwica bierze.


 


 


CO WYŚCIE ZROBILI !!!!!!!!!


 


Idzie wejść w jakiś sposób na starą stronę ???


  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...