Skocz do zawartości

Kupno PS3 jaka wersja/porada


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez -Tommy-,

Recommended Posts

Witam przymieżałem się do zakupu konsoli PS4 ale nie ma jeszcze na nią wiele dobrych gier a i cena nie jest za niska więc raczej wybór padł na 100 % na PS3.Potrzebuję porady/pomocy w wyborze najlepszej wersji .Co ciekawego,jaką najlepszą ofertę mogę znaleźć w cenie do 1k złotych?Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ta konsola  nie jest tyle warta że by wydawać na nia 1000zł   , swego czasu miałem ale sie pozbyłem już niezle trąci myszką  , raczej bym na twoim miejscu celował w używke wraz z grami  do 500-600zł  . jeśli bedziesz chciał kupic nową  za ok 900-1000zł dolicz sobie 2-3 gry i już  robi się 1400zł  . Najlepiej zrobisz  jak dozbierasz trochę kasy  na PS4  co do gier to   jest już całkiem spory wybór   już w tym miesiący wychodzi między innymi  Watch dogs  . Grafika  w grach  na PS3  [ tutaj są wyjątki ] już znacznie odstaje  od dzisiejszych standardów  i bardzo razi po oczach  .Dobrze to przemyśl  jeśli koniecznie chcesz PS3 to zdecydowanie  nie nową  tylko używke  i najepiej z grami + 2 pady do max 500-600zł  , ja bym nawet  400zł dzisiaj  nie dał za to przestarzałe pudło ale to tylko moje zdanie

 
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...