Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Ciekaw jestem czy stare pryki by coś rozwiązały xD

 

No pewnie "coś" by się tam rozwiązało :wariat:  (albo i nie :P)

 

 

Mi się spodobało bardzo pole: "miejsce na naklejkę z kodem"

 

Ciekawe do czego uprawnia, może do jakiejś zniżki, albo wersji beta czegoś. :rotfl::jupi::pajac:


 

 

Daj nam umierać w spokoju:)

 

ha ha dokładnie nawet mi się już czytać nie chce, a co dopiero rozwiązywać. Codziennie rozwiązuję jakieś faktury, pity, ... i tym podobne "egzaminy" do tego codziennie dostaję coś nowego do "zdania" od życia i zleceniodawcy ;) (starczy mi)

Link to post
Share on other sites
Mi się spodobało bardzo pole: "miejsce na naklejkę z kodem"

 

 

Legenda głosi, że są to cheaty, które można było obejść maturę i zaliczyć ją :)

Może, jeszcze odpowiedzi wyjdą tak:

http://studentpotrafi.pl/uimages/services/studentpotrafi/i18n/pl_PL/201404/1398672481_by_Doknic_500.jpg?1398672481

 

:rotfl:

Edytowane przez ragon
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też piszę maturę w tym roku. Przerobiłem sporo arkuszy (zwłaszcza matmy) i ta dzisiejsza to jakas kpina. Była łatwiejsza od sprawdzianów. Polski też bez trudu (potop)

 

Sent from my Lumia 800 using Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Ja na maturę to trochę za młody ,ale siostra narzeka ,że z matmy to poprawka będzie :D

Nie chcę nic sugerować ale, jeśli po tegorocznej maturze ona będzie pisać poprawkę to powiem ci.... że nie ma co już pisać :D

Link to post
Share on other sites

up, wiesz jak się ma nauczyciela idiotę i przy tym brak siana na korki, to można naprawdę du**ę zmoczyć, nie będąc przy tym jakimś asem, ja kilka lat temu zdawałem rozszerzoną biologię bo to mnie interesowało, a na matmie pewnie bym popłynął.

Link to post
Share on other sites
odpowiedzi wyjdą tak:

 

:rotfl:   widocznie tak wyszło z odpowiedzi :pajac:

Edzia:

Punkt 10 na pierwszej matmy (i 8 na polskim) stronie jest mocny :bicz:

 

No i * dyslekcja - jak ja miałem maturę, to takie pojęcie nie istniało :o

Edytowane przez Ute
Link to post
Share on other sites

Odkąd matura z matmy jest ponownie obowiązkowa, a stało się to niedawno to te egzaminy są kpiną. Nie rozumiem nazywania czegoś takiego maturą. Później taki delikwent pójdzie na wyższą uczelnie i jest klapa, a przecież matura zdana na 90%.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...