Skocz do zawartości

Recommended Posts

dzięki wielkie :) bardzo mi pomogleś teraz ;d 

postawie raczej na ta wieksza :)

a co do myszki to nwm jeszcze czy rivala czy g400 czy moze jakas zowie .

Zowie sobie odpusc, zadna nie bedzie lepsza od g400 czy rivala bo w zowie siedzi zazwyczaj ADNS 3090.

Skoro nie potrafisz sie zdecydowac a cena ma tu drugorzedne znaczenie to kup ta ktora bardziej Ci sie podoba. Z obu bedziesz zadowolony. :)

Link to post
Share on other sites

Delikatnie... Czyli usunięcie wady - predykcji. Sensor 3095 jest lepszym sensorem niz 3090. Nie mowie, ze 3090 jest zly, bo to nieprawda ale jak ma wybierac myszke za 150 zl lub wiecej to ja bym mu nie polecil zadnej z sensorem 3090 gdyz za ta cene moze kupci myszke z lepszym sensorem takim jak a3095 czy pwm3310.

Link to post
Share on other sites

tyle sie naczytałem o tych myszkach że aż sam nwm którą wybrać


ps.. mam problem

podlaczam myszke pod fatal1ty mouse port i nie dziala podlaczam pod inne i działa ale problem tkwi w tym że jak podłączyłem pada pod ten port to normalnie mi zainstalowało sterowniki i gotowy do uzycia pokazało na pulpicie ? w czym tkwi problem ? moze myszka zaczyna miec problemy z tym portem ? wczesniej ich nie było ale nie dawno zaczeła sie rozlaczac i za chwile polaczac i tak co jakiś czas


problem rozwiazany

Link to post
Share on other sites

 

 

Delikatnie... Czyli usunięcie wady - predykcji.
 

To już podpada pod fanatyzm z tym G400.

S3090 też nie ma predykcji, oczywiście pod słowem predykcja kryje się zwrot "nie zauważysz jej".

Predykcję to miała pierwsza rewizja G400 oraz jej poprzednik MX518 z racji tego że był to jakiś kawał czasu temu po prostu już nie wspominam o nowej rewizji, gdyż wszystkie na rynku taką są.

 

Różnica pomiędzy 3090 / 3095 / 3310 będzie taka, że w praktyce nie zauważysz jej. Osiągnięto już praktycznie wszystko czego potrzeba (nawet dla LSP), teraz będą ulepszać współpracę z większą liczbą podkładek, zmniejszać LOD, zwiększać DPI i takie tam.

Link to post
Share on other sites

Poleciłbym właśnie G400 / Rival, ale skoro najlepiej trzymało Ci się tego Logic'a LM10, to zaproponuję Sensei'a:

http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-steelseries-sensei-raw-gw2-pad-i4224354679.html

 

Kształtem będzie najbardziej do niego zbliżona, a cena jak i jakość mają tutaj dobry stosunek.

 

Dobrze by było wiedzieć na ilu DPI będziesz grał.

Link to post
Share on other sites

W tej myszce masz 800 bez możliwości zmiany także

 

 

czulosc 3.3

przy tylu to nadal bardzo dużo ;) 

 

Widzę, że pojęcia za bardzo nie masz to może zapyta o podstawy, akceleracja w windowsie wyłączona? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...