Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka, za niedługi czas będę się przymierzał do kupna głośniczków. Planuję przeznaczyć do 300 zł. Myślałem o:

 

- Microlab FC330 2.1

- MODECOM MC-MHF60U 2.1

- MODECOM MC-SHF56U 2.0

 

Które wybrać? Może polecacie jakieś inne? Głośniki głównie do muzyki. Chciałbym, aby miały oczywiście dobry bass no i nadawały się też do przeróżnych gatunków muzyki. 

 

Nie wiem w takim razie czy brać 2.1 czy 2.0? Które się lepiej by sprawdziły do muzyki? Mogę dodać, że głośniki by stały w niedużym pokoju.

 

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

 

 

w tej cenie tylko i wyłącznie creative gigaworks T20 II

 

bzdura

 

Dobra jakość ale mniej basu MC-SHF56U

Gorsza jakość więcej basu MC-MHF60U

 

W tej cenie ogromnej przepaści jeżeli chodzi o jakość nie będzie, ale stereo to stereo. Masz recenzje obu modeli w sieci.

Link to post
Share on other sites

Siemka, za niedługi czas będę się przymierzał do kupna głośniczków. Planuję przeznaczyć do 300 zł. Myślałem o:

 

- Microlab FC330 2.1

- MODECOM MC-MHF60U 2.1

- MODECOM MC-SHF56U 2.0

 

Które wybrać? Może polecacie jakieś inne? Głośniki głównie do muzyki. Chciałbym, aby miały oczywiście dobry bass no i nadawały się też do przeróżnych gatunków muzyki. 

 

Nie wiem w takim razie czy brać 2.1 czy 2.0? Które się lepiej by sprawdziły do muzyki? Mogę dodać, że głośniki by stały w niedużym pokoju.

 

Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam :)

 

 

Do muzyki zdecydowanie 2.0, szukaj używanych microlab solo 6C.

 

Te głośniki akurat nadają się do wszystkiego i na dodatek nie tracą przez to na swej jakości. Albandi97 - poczytaj recenzje tego produktu, jest tego trochę w sieci, warto się na nie zdecydować, szukać właśnie używanych albo dołożyć trochę i kupić nowe. Tak czy siak to o niebo lepsza propozycja niż to co podałeś i jestem pewien, że się nie zawiedziesz.

Edytowane przez jimix
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...