Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Chcę kupić telefon w abonamencie 49,99zł miesięcznie w Play za 1zł. Proszę Was o pomoc który z poniższych modeli jest najlepszy i dlaczego:

-Sony Xperia M

-LG Swift L7 II

-Samsung Galaxy Trend Plus

-Nokia Lumia 520

 

 

Z góry dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę tylko dzwonienie, sms'y i internet, nic więcej. Ważna jest cena. Nie chcę na niego wydać więcej niż 600, max 700zł lub 1zł w abonamencie 50zł jak napisałem w 1 poście. Nie korzystam z jakichś skomplikowanych aplikacji, nie bawię się oprogramowaniem. Czasami jakieś zdjęcie zrobię. Ale podstawa to to, żeby dobrze się spisywał podczas codziennego użytkowania, pisania smsów i rozmów (dobry głośnik)

Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę tylko dzwonienie, sms'y i internet, nic więcej. Ważna jest cena. Nie chcę na niego wydać więcej niż 600, max 700zł lub 1zł w abonamencie 50zł jak napisałem w 1 poście. Nie korzystam z jakichś skomplikowanych aplikacji, nie bawię się oprogramowaniem. Czasami jakieś zdjęcie zrobię. Ale podstawa to to, żeby dobrze się spisywał podczas codziennego użytkowania, pisania smsów i rozmów (dobry głośnik)

To już lepiej weź Formułe SPecjalną w play za 45zł - ceny telefonów takie same - często lepsza dostępność w tej ofercie(o dziwo) - a i wszystkiego jest po trochu w ofercie - w tej za 49zł trzeba dokupywać niektóre rzeczy np. stacjonarne- sms no limit itp.

Zależy któą formułą czy 4.0 Ulimited czy same 4.0 - tam rozmów do wszystkich za darmo nie ma i po miesiącu płatne dodatkowo 10zł za to...10zł za SMS...abonament bez sensu - dla naiwnych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...