Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem z instalowaniem dużych gier/windows ma problem z dekompresją dużych plików(?)

problem gry instalacja windows dekompresja błędy pliki system

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 DaarQ

DaarQ
  • Amator

• 28 postów
  • GG:25709071
  • Miejscowość:Strzegom

Napisano 03 maj 2014 - 11:55

Witam! :)

Mam bardzo dziwny problem... od długiego czasu mam problem z instalowaniem gier. Dzisiaj tylko próbowałem zainstalować 4 gry i przy każdej pokazuje, że plik jest uszkodzony (zawsze jest to jakiś duży plik DATA lub BIN czy inny skompresowany plik).

Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, ale i z rozpakowywaniem dużych plików mam problem i chyba zawsze pokazuje mi, że archiwum jest uszkodzone... nie wiem w czym tkwi problem, ale jest to bardzo upierdliwe a nigdy się z czymś takim nie spotkałem...

Z góry bardzo dziękuje za pomoc! :)

Użytkownik DaarQ edytował ten post 03 maj 2014 - 11:56

• 0

#2 buhert

buhert
  • Dell to

• 772 postów

Napisano 03 maj 2014 - 12:06

może rzeczywiście pliki są uszkodzone? próbowałeś na innym komputerze?

• 0

#3 wujaszekcarlos

wujaszekcarlos
  • Gaduła

• 323 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 03 maj 2014 - 15:04

Mówimy o oryginalnych plikach ? Grach ?

Problem może wynikać z zaśmieconego systemu błąd końcowy Winrar świadczy o tym że program sam nie wie co masz zrobić na XP mi się to często zdarzało. Wyjściem był format

• 0
Spoiler

#4 ilov3

ilov3
  • Pasjonat

• 794 postów
  • Miejscowość:KGR

Napisano 04 maj 2014 - 12:35

Po co format? U mnie zawsze w takim wypadku plik był uszkodzony
  • 0

#5 msvista

msvista
  • msvista

• 769 postów
  • GG:1984848
  • Miejscowość:Gdynia

Napisano 05 maj 2014 - 02:40

Miałem podobny problem jeżeli korzystałem z napędu cd. Rozwiązaniem było stworzenie obrazu cd bądź skopiowanie na gdd i problemu nie było.

• 0

Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, gry, instalacja, windows, dekompresja, błędy, pliki, system

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych