Skocz do zawartości

EVGA GTX760, dwa lata gwarancji + cooler Scythe Musashi


Recommended Posts

Świetna i wydajna karta. Zmieniam na R9 280x - chociaż w ogólnie pojętym "odczuciu grania" karty te naprawdę niewiele się od siebie różnią i zmieniam tylko z tego powodu, że bardzo dobry kumpel "rozkłada na części" koparkę litecoinów i trafiła mi się nówka sztuka po wymianie gwarancyjnej za grosze.


Nie było gry którą odpalałem, poza Metro Last Light, która udławiłaby tego GTX'a.

Jest to wersja SuperClocked - 1200mhz na rdzeniu. 

Do ewentualnego nabywcy karta trafi z zamontowanym oryginalnie chłodzeniem typu "blower" (praktycznie to samo co w referentach) - u mnie jednak chodziła pod Scythe Musashi nigdy nie przekraczając 65 stopni w stresie (pasta ArtcicSilver 5). Co ważne: EVGA nie robi żadnych problemów związanych z używaniem innego coolera na karcie, niż oryginalny. Piszą o tym oficjalnie na swojej stronie. Żadnych plomb i strachu "czy wciąż mam gwarancję?" - póki karta nie jest wyraźnie uszkodzona przez użytkownika.


Oczywiście kartę sprzedaję ze wspomnianym Scythem, w którym oryginalne wiatraczki wymieniłem na większe, cichsze i wydajniejsze (sam ich koszt to 35zł od sztuki). Może nie wygląda tak "seksownie" jak 760tka od MSI czy Asusa, ale z pewnością ma lepszą kulturę pracy.

Cena jaka mnie interesuje to 750zł - myślę, że to kwota bardzo uczciwa, z uwagi na dodawane przeze mnie do karty chłodzenie. Mogę sprzedać poza Allegro, aczkolwiek wtedy szczególnie mile widziany odbiór osobisty na terenie Trójmiasta, lub -  choćby - "obwchąchanie się" przez Facebooka. 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4179174314

 

 

 

 

 

Edytowane przez xCichyx
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...