Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

EVGA GTX760, dwa lata gwarancji + cooler Scythe Musashi

gtx760 nvidia geforce scythe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 xCichyx

xCichyx
  • Amator

• 40 postów
  • GG:3707543
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 29 kwiecień 2014 - 14:14

Świetna i wydajna karta. Zmieniam na R9 280x - chociaż w ogólnie pojętym "odczuciu grania" karty te naprawdę niewiele się od siebie różnią i zmieniam tylko z tego powodu, że bardzo dobry kumpel "rozkłada na części" koparkę litecoinów i trafiła mi się nówka sztuka po wymianie gwarancyjnej za grosze.

Nie było gry którą odpalałem, poza Metro Last Light, która udławiłaby tego GTX'a.

Jest to wersja SuperClocked - 1200mhz na rdzeniu. 

Do ewentualnego nabywcy karta trafi z zamontowanym oryginalnie chłodzeniem typu "blower" (praktycznie to samo co w referentach) - u mnie jednak chodziła pod Scythe Musashi nigdy nie przekraczając 65 stopni w stresie (pasta ArtcicSilver 5). Co ważne: EVGA nie robi żadnych problemów związanych z używaniem innego coolera na karcie, niż oryginalny. Piszą o tym oficjalnie na swojej stronie. Żadnych plomb i strachu "czy wciąż mam gwarancję?" - póki karta nie jest wyraźnie uszkodzona przez użytkownika.

Oczywiście kartę sprzedaję ze wspomnianym Scythem, w którym oryginalne wiatraczki wymieniłem na większe, cichsze i wydajniejsze (sam ich koszt to 35zł od sztuki). Może nie wygląda tak "seksownie" jak 760tka od MSI czy Asusa, ale z pewnością ma lepszą kulturę pracy.

Cena jaka mnie interesuje to 750zł - myślę, że to kwota bardzo uczciwa, z uwagi na dodawane przeze mnie do karty chłodzenie. Mogę sprzedać poza Allegro, aczkolwiek wtedy szczególnie mile widziany odbiór osobisty na terenie Trójmiasta, lub -  choćby - "obwchąchanie się" przez Facebooka. 

http://allegro.pl/sh...item=4179174314

Użytkownik xCichyx edytował ten post 29 kwiecień 2014 - 14:47

#2 zami888

zami888
  • Bywalec

• 148 postów

Napisano 29 kwiecień 2014 - 14:15

Link nie działa.

#3 xCichyx

xCichyx
  • Autor tematu
  • Amator

• 40 postów
  • GG:3707543
  • Miejscowość:Gdańsk

Napisano 29 kwiecień 2014 - 14:17

Już działa ; )

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gtx760, nvidia, geforce, scythe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych