Skocz do zawartości

Recommended Posts

damiano - nic sie nie martw będzie. Mieliśmy problem z platformą testową. Sampel Cpu i7 4770K musiał wrócić do intela i musieliśmy wszystkie testy powtórzyć, ale na i5 4670K, który też płatał figle :P

 

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

@UP

 

W chłodnicy były plastikowe korki i niestety w jednym przekręciłem gwint. Ten wąż uszczelnia w tym momencie chłodnice i pozwala mi kożystać z kompa :P

Dziś odebrałem od kuriera porządne korki i zaworek spustowy, więc wąż zaraz zniknie :)

Później wrzucę zdjęcia i może jakiś filmik :)

Edytowane przez Bakak
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To widzę że się nie źle napaliłeś że już to chciałeś złożyć żeby zobaczyło jak dziła.Różnicy w temp. ani w poziomie hałasu to pewnie żadnej nie zobaczysz bo Twój porzedni cooler był całkieł niezłym,wiadamo też że TIM na procku jest do bani.Planujesz może osalpować procek?Kartę będziesz wodować?Ty zakładałeś accelero x III na kartę?

Na Twoim miejscu kupiłbym mniejszą chłodnicę,po co się bawić w przeróbki?(może w przyszłości będziesz chciał sprzedać obudowę,pewnie wpłynie to na jej wartość)

Jaką masz pompkę?

Trochę śmiesznie wygląda ten komputer z tą chłodnicą na plecach(jak wodolot),przerabiaj lub zmień chłodnicę czym prędzej i wsadź ją do środka.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Te karty nie powinny mieć miejsc do podłączenia takowych mostków, a backplate Toxic wygląda tak :

 

http://www.benchmark.pl/uploads/backend_img/a/fotki_newsy/201402/PM/sapphire-radeon-r9-290x-toxic-karta-graficzna-2.jpg

 

i nie ma na nim napisu Sapphire.

Link to post
Share on other sites

LOL faktycznie xD


podobne do tych 

http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/chaostheory/2013/10/270X_280X/pics/sapphire270xtoxic_3strony_down.jpg

 

Łee ja tu myślałem że potęga będzie a tu taki zonk :D

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...