Skocz do zawartości

Galaxy S4 z allegro.pl Faktura Vat 23% cena:1200 złoty, czy warto?


Recommended Posts

Witam, chciałbym przeznaczyć kwotę na zakup  smartfona do 1200 złoty (to jest maksymalna i nie chciałbym jej przekraczać, smartfon najlepiej nowy), znalazłem aukcje na allegro:

 

Nowy Samsung S4 i9505 16GB Red bez logo FV 23% HIT

 

http://allegro.pl/nowy-samsung-s4-i9505-16gb-red-bez-logo-fv-23-hit-i4148371275.html

 

Czy w ogóle ta oferta jest warta(opłacalna)? :D Gdybym zakupił na tej aukcji, czy później mógłbym mieć problem z gwarancją (u producenta). Czy faktura Vat 23% to to samo co faktura marża (proszę o wytłumaczenie)? Prosiłbym jeszcze o inne propozycje kupna smartfona do 1200 złotych(nowy); system android najlepiej, windows phone też chętnie zobaczę. :D Interesuje mnie kupno na allegro (szukam okazji), rozmiar wyświetlacza w przypadku innych propozycji: 4,7 cala-to jest minimum, maks: 6 cali). Używać będę smartfona do: dzwonienie/sms, poczta, najbardziej internet, drugie muzyka, trzy: filmy, gry, robienie zdjęć itp.

najważniejsze wymagania:dobra jakość muzyki, ładne zdjęcia, długi czas pracy, płynność;

 

Dziękuję za pomoc. :D

 

Znalazłem jeszcze jedną ofertę gwarancja producenta :1220 z przesyłką ale ma brand operatora :(

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-i9505-czarny-black-pl-dystrybucj-i4185882869.html

Edytowane przez raybanque
Link to post
Share on other sites

To pierwsze coś to ne podróbka?Nie powinno być na łądowarce napisu SAMSUNG od góry?A do tego cozywiście wszystkie akcesoria wkolorze białym?

 

Powiem autorze tak - zapłać 100-150zł więcej albo odczekaj trochę i bądź spokojny o swój sprzęt.Nie ma okazji...

 

 

najlepsze te pseudo komentarze - wszystkie 5/5 a NAJLEPSZE WPISY ws. S4 to "wysoka jakość wykonania" - dawno się tak nie uśmiałem.

 

Jakiś krętacz i tyle omijać z daleka.

W tej cenie lepiej kupić G2 - wymiary pdoobne a świeższy,mocniejszy i lepszy.Albo zobacz Note 3 neo - jak do internetu to najelszpe rozwiązanie - duży wyświetlacz to jest to.Polecam jako użytkownik Note 3 w pełnej wersji.

Edytowane przez ostry.77
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ostry.77 a co powiesz na tą ofertę, rozmawiałem z gościem powiedział mi o tej ramce, że troszkę wgniecenia, jak byś mógł to oceń:

 

SAMSUNG GALAXY S4 GT-i9506 szybszy 9505 stanBDB GW 

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-gt-i9506-szybszy-9505-stanbdb-gw-i4191227043.html

 

G2 jest świetna ale ta pamieć 10gb na 32 gb wersje mnie nie stać, jak można zrobić smartfon bez rozbudowy pamięci. :(

 

Właśnie z tą ramką, kupiłbym ale boję się czy jak by się zepsuł to przyjeliby na gwarancje, bo mogą zobaczyć i powiedzieć, że jest uszkodzony zewnętrznie, jeśli to dobra okazja to daj ekspercie (ostry.77). :D

Edytowane przez raybanque
Link to post
Share on other sites

Jest pewien sklep w rudzie slaskiej. Sprzedawca wystawia fakture wat marze i oczywiscie gwarancja serwisowa. Nie mniej jednak sklep istnieje juz dlugo(ostry moze wiesz o ktory chodzi ten w C.H Domino). Mieli s4 za 1250. Teraz z1 bodajze miesieczna z orange za taka kwote. Kupowalem juz u nich i na prawde sklep w porzadku. Malo co wystawiaja na allegro, ale jesli bys chcial to popytam.

Link to post
Share on other sites

Jest pewien sklep w rudzie slaskiej. Sprzedawca wystawia fakture wat marze i oczywiscie gwarancja serwisowa. Nie mniej jednak sklep istnieje juz dlugo(ostry moze wiesz o ktory chodzi ten w C.H Domino). Mieli s4 za 1250. Teraz z1 bodajze miesieczna z orange za taka kwote. Kupowalem juz u nich i na prawde sklep w porzadku. Malo co wystawiaja na allegro, ale jesli bys chcial to popytam.

Ooo to widzę że sąsiedzi :-)

Tak wiem co to za sklep i ja bym go omijał z daleka - akurat słyszałem o tym sklepie negatywne opinie właśnie jeśli chodzi o gwarancje.Choć też kupowałem kilka rzeczy - ale to był np. uchwyt na telefon czy pokrowiec chyba do Evo 3D - takie rzeczy można kupić jeśli cena w mairę przyzwoita ale telefon z gwarancja serwisową hm...nie bardzo.

 

Aha a co do tejo 9506 - dowiedz się od niego co powie nt. gwarancji wg. mnie będzie ciężko i lepiej kupić powszechne 9505 w dobrym stanie za 1100 używke nawet.Ale wg. mnie lepiej odcekaći szukać okazji z G2 32GB - S4 nie jest warty z tym wykonem i "jakością" jak w tych komentarzach z allegro hehe.

Edytowane przez ostry.77
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...