Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Problem przez moją głupotę.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 WiktorxBoren

WiktorxBoren
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 20:23

Witam mam problem ponieważ wszystko do dzis mi działało ,ale zorientowałem się ,że uciążliwe jest odtwarzanie przez słuchawki dzwięku w lewym uchu i postanowiłem samemu rozwiązać problem.
Otworzyłem panel sterowania>sprzęt i dzwięk > dzwięk i tam jest zakładka odtwarzanie i usunąłem słuchawki i zostały mi tylko głośniki (realtek digital output) i teraz jak mam je przywrócić ? Usunąłem je po przez kliknięcie w nie ppm>właściwości i na dole użycie urządzenia dałem na nie używaj tego urządzenia.
Z góry dziękuję i proszę o szybką pomoc.

Ps. Przepraszam za głupią nazwę tematu ,ale nie wiedziałem jak nazwać mój problem :(.

Użytkownik WiktorxBoren edytował ten post 26 kwiecień 2014 - 20:24

• 1

#2 aquadigger

aquadigger
  • Dyskutant

• 246 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 21:59

Wybacz mi, ale spadłem z krzesła  :rotfl:  Poprawiłeś mi humor :P

• 1

CPU: Intel Core i5 3570K @4,4GHz MOBO: Asus P8P67 PRO Cooler: Enermax ETS-T40-TB GPU: Sapphire VAPOR-X R9 280x Ram: Crucial Ballistix Tactical CL8 1600MHz (2x4GB) SSD: Toshiba Q SERIES PRO 128GB HDD: Maxtor DiamondMax 23 500GB PSU: Enermax Platimax 600W Case: Gladius X60 Pure Black
Monitory: LG 25UM65, Samsung SM BX2231 Klawiatura: Logitech G19s Myszka: Logitech G602 (+ Corsair MM200) Słuchawki: Logitech G430

#3 adivxv

adivxv
  • Penetrator

• 7621 postów
  • Miejscowość:Las Vegas

Napisano 26 kwiecień 2014 - 22:09

zainstaluj od nowa sterowniki ,powinno pomóc.

• 0

Aune S16 - Final Audio Sonorous VI
Ekspert działów: Głośniki, słuchawki i urządzenia audio / Pełne zestawienie Ekspertów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych