Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Mysz do gier LOGITECH G500s + oryginalne ślizgacze

g500s

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 K-A-M-I-L

K-A-M-I-L
  • K_AMI7

• 30 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:13

Mam do sprzedania mysz dla graczy Logitech G500s. Mysz nabyłem 15 marca 2014 r. Używałem ją zaledwie tydzień i pomimo tego, że w pełni jest fantastyczną myszką i jestem z niej całkowicie zadowolony to jednak jest ona lekko za duża dla mojej dłoni. 

Co do jej stanu to jest praktycznie nowa, poza ślizgaczami, które lekko się wytarły, co jest naturalnym procesem. 

Do myszki dodaję oryginalne ślizgacze Logitech dedykowane do modelu G500s. Przyszły nabywca ma zatem z głowy wymianę ślizgaczy przez bardzo długi czas (wg. producenta 500 km) :)  

Co do samej specyfikacji myszy odsyłam na stronę producenta pod poniższy adres:

http://gaming.logite...er-gaming-mouse

Do myszy oczywiście dołączam dowód zakupu będący potwierdzeniem 3 letniej gwarancji producenta, oryginalne pudełko, ciężarki, jednym słowem wszystko, co wchodzi w skład kompletnego zestawu od producenta.

Mysz zakupiłem 15 marca 2014 r. za cenę 299 zł. Zdaję sobie sprawę, że nie sprzedam jej za taką samą kwotę, ale chciałbym dostać te 239 zł przynajmniej. 

Oferta sprzedaży znajduje się pod tym adresem: http://allegro.pl/sh...item=4189470967

Zapraszam!  :)

CPU: INTEL Core2 Duo E8400 3,00 GHz @3,8 GHz  |  FAN: STOCK ://  |  GPU: AMD HIS Radeon HD4850 512MB  |  MOBO: ASUS P5Q SE chipset INTEL P45  |  RAM: Kingston KVR800D2N6 DDR-2 800 4GB  |  HDD: WD Caviar Black 500GB (WD5001AALS)  |  OSMS Windows 7 Professional 64bit  |  MOUSELogitech G500s  |  MOUSE MATCorsair MM600  |  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: g500s

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych