Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Karta telewizyjna NOT ONLY TV LV5TDELUXE - Windows8

lv5tdeluxe notonlytv windows8 karta telewizyjna problem nie widzi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Aleksander

Aleksander
  • Nowicjusz

• 3 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 19:28

Witam!

Dzisiaj zakupiłem kartę telewizyjną NOT ONLY TV USB DVB-T DEVICE LV5TDELUXE.

Postąpiłem zgodnie z instrukcją, wszystko zainstalowałem i wydawałoby się, że jest ok. Niestety....oprogramowanie przewidziało sterowniki działające na windows xp/7, a nie 8.

System tak jakby nie widzi karty. Program załączony do zestawu, Total Media 3.5 nie może wyszukać ani jednego kanału, nie ma jakości sygnału(po prostu brak).

Próbowałem zainstalować sterowniki do win8 z oficjalnej strony not only tv, ale albo zrobiłem to nieudolnie, albo z jakiegoś powodu nadal nie działa. Co robić? Proszę o pomoc.

• 0

#2 cza12ster

cza12ster