Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,

Mam dość nietypowy problem, mianowicie zastanawiam się nad dodatkowym monitorem.

Mój główny monitor ma 22 cale i zastanawiam się jakie wymiary powinien mieć drugi, żeby wygodnie się pracowało i w miarę pasował.

 

Głównym zastosowaniem ma być "przywieszanie" istotnych rzeczy na wierzchu - deklaracje w projekcie / wymogi / dokumentacja / przeglądarka / komunikatory - więc nic zbyt wymagającego, ale chciałbym utrzymać komfort pracy - nie chcę zbytnio męczyć oczu jakąś tragiczną jakością obrazu.

 

Na pewno chcę, żeby był to monitor LCD, myślę raczej o używanych, chociażby z allegro. Waham się pomiędzy 17-19" a symetrycznym 22", który niestety pewnie będzie drogi, a chyba też nie ma większego celu..

Nie chciałbym przekraczać 200zł, a najlepiej 150zł. Ma to być funkcjonalny dodatek, możliwie niskim kosztem. 

 

W oko mi wpadły:

20" licytacja - http://allegro.pl/monitor-20-lcd-acer-x203hbb-i4161547321.html - nie wiem co jest wart.

19" http://allegro.pl/monitor-lg-flatron-l1919s-i4172832912.html (90zł lub 130) - z dobrymi opiniami

Facet ma parę negatywów, więc nie wiem czy ryzykować. Z drugiej strony nie wiem, czy taki model od "czystej" osoby jest wart 130zł.

 

Czekam na opinie, a także pomysły na inne monitory, które uważacie za dobre i dostępne w rozsądnej cenie.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

bez większego znaczenia co to konkretnie będzie, ważne by sztuka była możliwie mało zdezelowana przez czas i użytkowanie

 

Pytanie czy polować jutro na ten 20" Acer.. Nie widziałem żadnych opinii w sieci... 

Edytowane przez testuja
Link to post
Share on other sites

 

 

Jaki kontrast będzie słuszny?

 

jakiego by nie napisali to bullshit 

 

 

 

chociaż kryteria, po których warto wybierać

 

 

 

szukaj dziewiętnastek 1280x1024, byle w jako takim stanie
 

 

a alternatywnie dwudziestek dwójek 1680x1050

 

pozostałe kryterium to zużycie

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...