Skocz do zawartości

Galaxy Note 3 vs Xperia Z Ultra (drawing)


Recommended Posts

Witam.

Potrzebuje telefonu na którym będę mógł wygodnie rysować czekając na autobus czy po prostu kiedy będzie mi się nudzić.

Zastanawiam się nad wyżej wymienionymi modelami jak w temacie.

Galaxy Note 3 miałem już w rekach i przyznam że jest świetny. Wystarczy kilka godzin żeby przyzwyczaić się do rysowania na nim , lecz interesuje mnie Xperia Z Ultra ma ten swój duży ekran tylko problemem jest to czy czułość rysika (Kiedy taki do kupie) , jest porównywalna z czułością w Note 3.

Oczywiście wiem że w Xperia Z Ultra tak dużą wagę nie przywiązywano do rysika jak w Note , lecz nie można ją skazywać od razu na przegraną.

Właśnie dlatego mógłby mi ktoś kto ma Xperia Z Ultra powiedzieć jak się sprawuje z połączeniem z rysikiem i jak działa w programach takich jak Sketchbook lub ArtFlow.

Link to post
Share on other sites

 

 

Galaxy Note 3 miałem już w rekach i przyznam że jest świetny. Wystarczy kilka godzin żeby przyzwyczaić się do rysowania na nim , lecz interesuje mnie Xperia Z

 

Tu zdecydowanie Note 3 wygrywa.Bo?

 

bo ma:

-  dobrze schowany świetny rysik

-kilka graficznych program 

-3 GB RAM

-32 GB wbudowanej + slot micro sd do 64 GB

-dużo lepszą kamerę + flesz LED 

-dłuższy czas pracy 

-wyjmowaną baterie, w razie czego zmienisz bez problemu.

-lepszy głośnik zewnętrzny

- USB 3.0

 

Bez konkurencyjnie wygrywa Note 3.

 

Nawet S5ka nie może się równać z Note 3.

Link to post
Share on other sites

Everest nie przesadzaj znowu ze s5 się nie może równać z note3 -w kilku kwestiach go przebija.

 

Nigdy xperia ultra nie będzie lepsza od note jeśli chodzi o rysik i funkcje x nim związane.

A najlepiej do rysowania kupić zeszyt za 2 zł i długopis za 1 zł.Telefon zostaje telefonem i takie tam funkcje znudza się albo po 15 minutach albo po tygodniu zależy komu.

 

Do czego świat zmierza...

Pozdrawiam posiadacz note3...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...