Skocz do zawartości

Recommended Posts

Uruchom kompa w trybie awaryjnym i dopiero włącz jakiegoś skanera.

Aby włączyć tryb awaryjny (info kopiuj+wklej ze strony supportu Microsoftu):

 

"1.Uruchom komputer i naciśnij klawisz F8 na klawiaturze. Na komputerze, którego konfiguracja umożliwia rozruch w wielu systemach operacyjnych, klawisz F8 należy nacisnąć po wyświetleniu menu Wybierz system operacyjny do uruchomienia.

2.Gdy pojawi się menu Menu opcji zaawansowanych systemu Windows, wybierz opcję, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

3.Gdy ponownie pojawi się menu Wybierz system operacyjny do uruchomienia, zawierające u dołu ekranu niebieskie wyrazy „Tryb awaryjny”, zaznacz wybraną instalację i naciśnij klawisz ENTER."

 

Link to post
Share on other sites

@LifeIsDeath

Jeśli dobrze rozumiem to zakupiłeś gotowca z allegro? Podaj model zasilacza lub zrób zdjęcie jego tabliczki znamionowej. Napisz też jaką masz obudowę.

 

Coś mi się wydaje, że masz boxowe chłodzenie (które wygląda tak: LINK ). Jeśli chodzi o 100% obrotów wentylatora CPU na screenie z HWMonitora to jest to normalne, bo na płytach B75 od MSI jest to domyślna opcja w biosie i można ją zmienić TU ).

Link to post
Share on other sites

Gdy system jest zainfekowany często się zdarza, że procesy antywirusa zużywają więcej zasobów systemowych(auto-ochrona, ochrona rezydentna, blokowanie ataków). Możliwe też, że procesy Twojego programu antywirusowego już zostały zmodyfikowane przez szkodniki. Możesz spróbować przeinstalować oprogramowanie Gdaty, pobierając nowy instalator ze strony producenta. Problem powinien ustąpić po przeinstalowaniu programu. Chyba, że chcesz się pozbyć tego antywirusa na stałe w tej sytuacji pobrany instalator też powinien pomóc.        

Edytowane przez gepardmak
Link to post
Share on other sites

W Menadżerze zadań(Ctrl+Alt+Del) możesz sprawdzić jakie procesy zużywają najwięcej pamięci ale sądzę, że będą to właśnie procesy antywirusa. Lub jest jeszcze w systemie cała masa małych procesów(szkodników), które do kupy zużywają zasoby. Pobierz ten program Anvir Task Manager http://www.anvir.com/download.htm portable wystarczy. Uruchom program, w menu View-Language zmień język na polski. Potem przejdź na zakładkę procesy i zrób screeny, tak by widoczna była cała lista od góry do dołu. Może uda się stwierdzić co jest balastem w Twoim systemie. Screeny wrzuć na forum.  

Link to post
Share on other sites

 

 

tak na marginesie cos z ramem teraz tez jest nie tak , 80% i strasznie komp muli a praktycznie nic nie robie

No mówiłem Ci już, o tym RAMie. Najpierw wyczyść kompa najlepiej jak potrafisz, potem będziemy się martwić co dalej i dyskutować ;)

 

Potem przejdź na zakładkę procesy i zrób screeny

A raczyłeś przejrzeć ten temat wstecz? 
Kolejny który popisuje się tutaj kompletnym brakiem rzetelności. Chyba zacznę stawiać "nagrody", bo takiej fuszery dawno tu na forum nie widziałem.
Link to post
Share on other sites

Screeny z procesow robilem wyzej , prosze zobacz sobie . Co do tego ponownego zaintalowania antywirusa to jestem znow w du**e bo wyskakuje ten sam blad co przy probie jego usunięcia ;/ . A co do tego sid vicious to komputer mam juz czysty , pousuwałem . A ram znow teraz jak zresetowalem system wrocil do normy i jest na 20/30% ... naprawde nie wiem co sie dzieje ;/ 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...