Skocz do zawartości

Corsair Vengeance K70 + podkładka czy może inna klawiatura ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez qbson29,

Recommended Posts

Witam z wcześniejszego tematu wywnioskowałem że kupię klawiaturę Corsair Vengeance K70 lecz z czasem przyszło mi trochę funduszy. 
Zastanawiam się czy kupić droższą klawiaturę czy może Corsair Vengeance K70 + podkładkę pod mysz
LogitechG600 ?
Ps. Jaką moglibyście polecić podkładkę jeżeli to jest lepszy wybór.
 

Link to post
Share on other sites

Budżet spory i myślę że wystarczy na klawę i podkładkę. Napisz jeszcze jakie masz preferencje co do klawiatury, bo w tej cenie masz wszystko do wyboru do koloru.Rozumiem że bierzesz pod uwagę tylko klawiatury mechaniczne - więc jaki rodzaj przełączników chcesz (jeśli nie wiesz co to i jakie są to wujek Google wszystko wyjaśni), podświetlenie ma być, jesli tak to jaki kolor byś chciał, czy podkładka pod nadgarstki musi być, dodatkowe klawisze multimedialne potrzebne? Wtedy można coś polecić.

Ja mam Logitecha G710+ na Cherry MX Brown i nie zamieniłbym jej na żadną inną. Można ją dostać poniżej 500zł jak się dobrze poszuka.

Link to post
Share on other sites

Innego mechanika z niebieskim podswietleniem raczej nie znajdziesz wiec mozesz ja smialo brac, jest jeszcze Tesoro Colada bodajze z podswietleniem RGB, ale to juz wydatek grubo ponad 500zl i moim zdaniem nie warto. Ewentualnie rozwaz jeszcze model Corsair k90, co prawda pisales ze nie potrzebujesz dodatkowych klawiszy, ale sa w podobnej cenie wiec mysle ze mozna pomyslec.

Link to post
Share on other sites

A nie lepsze cos typu pure speed albo pure control ? G600 ma duzo dpi (i tak nie uzywam) ? Ej a jak z tą klawią?
Zostać przy Corsair k70 ?


Poszukałem jeszczę a tu  Roccat Alumic czy jest ona lepsza od destructora 2 ? Opinie są sprzeczne :C

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...