Skocz do zawartości

Zintegrowana karta graficzna a ge force 8600 Gt


Recommended Posts

Witam! Zanim zacznę podawać , sprzęt konfigurację itp itd , chciałbym przedstawić sytuację
mam w domu masę starych części od kompów , obudowy , procesory , ram , karty graficzne .
Składam , dość stary komputer i mam z nim mały problem. Procka mam Celeron D 3.06 Ghz, zasilacz modecom 350 ATX, płytę główną asus asus p5gz-mx która ma zintegrowaną kartę graficzną ,
i tu pojawia się problem podłączam do niej ge force'a 8600 gt i niestety nie umiem sprawić aby komp ją widział. Grzebałem trochę w biosie aby
wczytywał od razu wejście pcie-16 x , lecz on nadal jej nie wykyrwa (menadżer urządzeń). Czy jest ktoś w stanie coś poradzić , aby komputer ją odczytał?
Od razu mówię , że wolał bym nie kupować żadnych części nowych a także ,że mam do dyspozycji mocniejszy zasilacz modecom carbon 530 :). Dzięki i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Karta powinna działać z tą płytą ponieważ to pci x16 czy x4 to ten sam typ gniazd nie powinno być problemu jedyne c może się zdarzyć to obniżenie wydajności o parę procent (na poziome tej karty to praktycznie nie zauważalne).8600GT to już stary model ma już swoje lata sprawdź najpierw czy karta żyje jeśli sprawdziłeś wyczyść slot pci, sprawdź czy karta nie potrzebuje dodatkowego zasilania jak nie podziała spróbuj w ten sposób wejdź w panel sterowania - narzędzia administracyjne - zarządzanie komputerem i tam masz punkt karty graficzne -

@

czekaj nie rozumiem podłączyłeś monitor do 8600 gt i komputer nie widzi karty? Może ja czegoś nie rozumiem ale jak by komputer nie widział karty to miałbyś czarny ekran.

(jeśli się mylę proszę om korektę )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...