Skocz do zawartości

Gryzoń do BF3 i 4.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Cacek93,

Recommended Posts

Siemanko 
Rozglądam się za gryzoniem do Battlefield 3 oraz 4, moją uwagę przykuły a4tech blood v2m oraz v4m w cenie do 65 zł są obydwa modele. Którą byście bardziej polecali i czy one się różnią oprócz wyglądu.

A i czy legalnie i za darmo da się odblokować core3 bo czytałem że na stronie producenta niby się da i czy funkcja macro jest zabroniona w BF bo z tego co czytałem to nie jest nawet wykrywalna.

http://images.morele.net/full/617144_1_f.jpg http://images.morele.net/full/617146_1_f.jpg

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Jak trzymasz mysz?

Jaką masz podkładkę?

Ilu DPI używasz?

 

 

A i czy legalnie i za darmo da się odblokować core3 bo czytałem że na stronie producenta niby się da i czy funkcja macro jest zabroniona w BF bo z tego co czytałem to nie jest nawet wykrywalna.

Przecież makro to przypisywanie funkcji klawiszom, więc dlaczego ma to być zabroniona?

Natomiast zainteresowanie tym core3 przemilczę... 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie to grałem na standardowych muszkach, teraz posiadam esperanzę EM112 czyli tandetę 1000 dpi wysiadł prawie przycisk w rolce.

Co do trzymania myszki to ten 3 sposób 1 rysunek.

Podkładka to Razer Goliathus speed standardowa.

A czemu przemilczysz? Podobno jest to funkcja stabilizacji broni przy strzelaniu czyli gdy inni się męczą z odrzutem ty robisz ich w balona w prosty tłumaczeniu, tak słyszałem.

Edytowane przez kamil_18_19
Link to post
Share on other sites

 

 

czyli tandetę 1000 dpi

DPI nie jest wyznacznikiem precyzji.

 

 

funkcja stabilizacji broni przy strzelaniu

Oszustwo, dla mnie to jest jak cheat, o ile to w ogóle działa...

Z resztą w tak prostej grze jak BF można zabić na full auto z każdej odległości.

 

Zalman M200

Xornet

Możesz poszukać A4tech'ów XL-750BH i XL-760H w wersji z avago 9500.

 

Te bloody sobie odpuść ze względu na to, że nie są to precyzyjne myszy.

Link to post
Share on other sites

@Tycha Ty grałeś kiedyś w BFa 3 lub 4? Bo gadasz takie pierdoły, że głowa mała.

 

@autor

myszki z serii Blood wcale nie są takie słabe jak koledzy tutaj twierdzą. Jak na swoją cenę oferują przyzwoity sensor i bd jakość wykonania. Jednak a4tech z avago sa rzeczywiscie lepsze i niewiele slabsze. Tyle że w ich prztpadku trzeba mieć sorą dłoń żeby wygodnie nimi grać.

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites
Tyle że w ich prztpadku trzeba mieć sorą dłoń żeby wygodnie nimi grać.

 

750BH ma 122mm długości, a 760H 89mm więc...

 

 

 

Jak na swoją cenę oferują przyzwoity sensor

Ten pixart działa dobrze pod warunkiem, że ustawisz 400DPI, a 99% ludzi którzy je kupują ustawia więcej.

Link to post
Share on other sites

Ja na twoim miejscu poczekałbym troszeczkę i postarał się zdobyć większe pieniążki na myszkę. ( myślę gdzieś o 150zł ) W tej cenie dostaniesz myszkę np. Razer Abyssus. Osobiście mogę Ci ją polecić, ponieważ sam z niej korzystam i jestem bardzo zadowolony.

http://www.morele.net/razer-abyssus-rz01-00360100-r3g1-283661/

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...