Skocz do zawartości

Karta Graficzna za 400-600zl


Recommended Posts

Procesor: AMD FX-4100

Plyta Glowna: MSI 760GM-P21(fx)

Zasilacz: CORSAIR CX600M

Monitor: 1920x1080

Obecna Karta: NVIDIA GTX 275

 

Myslalem nad kupnem jakiejs uzywki ale boje sie o karte z piekarnika, lub taka ktora wytrzyma miesiac i zdechnie wiec co mi polecacie. Myslalem nad gtx 750ti ale tez widze sa gtx 570 z polroczna gwarancja po 400zl, czekam na wasze opinie.

Edytowane przez dawideq161
Link to post
Share on other sites

Dałem Ci już link do wykresu, który porównuje wydajność GTX750ti do innych kart. Musisz poczekać na jakiegoś eksperta, nie jestem w stanie stwierdzić na ile poprawne będzie połączenie R9 270 z Twoim FX-em. Jeśli bardziej zalecana jest nVidia, to wtedy warto pomyśleć nad tym GTXem.

 

Jeśli procesor nie będzie wąskim gardłem to z nVidii można tam założyć GTX660 albo GTX 650ti boost, ta sama/większa wydajność co 750ti.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Czyli dla mnie odpowiedni bedzie zwykly R9 270 bez X ?

Tak

 

 

 

Ja sie nie znam na podkrecaniu ani innych takich rzeczach w sumie boje sie cokolwiek ruszac w procesorze jak i karcie xD

Podkręcenie karty to kwestia przesunięcia kilku suwaków w programie.  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
a jeszcze jedno pytanko przed wlozeniem tej karty odinstalowac sterowniki obecnej karty graficznej czy jak ?

Jak najbardziej, jeśli tego nie zrobisz, może to wpłynąć na działanie nowej karty. Odinstaluj je za pomocą np. Driver Uninstaller. 

Edytowane przez szembor5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

GTX 750 Ti boost wersja GS od gainwarda jest trochę wydajniejsza od GTX 650ti Boost OC (gigabyte) w najnowszym 3dmarku jak i wersji z 2006 roku. Testowane na i3 4330. Plus jest taki że nowy geforce może pobrać max 75W  a 650ti boost 130W.

Link to post
Share on other sites

 

 

GTX 750 Ti boost wersja GS od gainwarda jest trochę wydajniejsza od GTX 650ti Boost OC (gigabyte) w najnowszym 3dmarku jak i wersji z 2006 roku.

 

Jak kolega wyżej napisał wyniki smarków to sobie można co najwyżej na ścianie powiesić.

 

Poza tym co to ma do rzeczy? autor się zdecydował na R9 270 do którego 750 sie nie umywa...

Link to post
Share on other sites

 

Poza tym co to ma do rzeczy? autor się zdecydował na R9 270 do którego 750 sie nie umywa...

wiadomo że się nie gra ale mają znaczenie i na ich podstawie można stwierdzić która karta jest lepsza jeśli wyniki różnią się znacznie,

jak się zdecydował to należy zamknąć temat.

Link to post
Share on other sites

Primo, jak nie masz nic sensownego do dodania, to nie dodawaj.

Secundo nie musisz mi mówić czy mam zamykać temat czy nie.

Tertio: 750ti to chyba z najmniej opłacalnych kart obecnie na rynku, także skończ już temat. (nota bene już raz warna dostałeś właśnie przez podobne "dobre rady")

Link to post
Share on other sites

Daruj sobie to wciskanie 750Ti. Dostałeś za to już jeden urlop i chyba koniecznie chcesz udać się na kolejny. Zrozum, że przy obecnych cenach jest to karta szalenie nieopłacalna.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...