Skocz do zawartości

Counter-Strike:Global Offensive Problem z rozdzielczością.


Recommended Posts

Witam, ostatnio odczułem dość wysokie problemy z fpsami w grze Counter-Strike:Global Offensive, było to spowodowane zbyt dużymi ustawieniami graficznymi, zmniejszyłem więc grafikę na 800x600. Mój problem polega na tym, że obraz jest strasznie rozmazany, potrzebuję ustawić rozdzielczość zawierającą czarne paski po bokach, czy byłby ktoś kto pomógłby mi ustawić taką opcję? Zależy mi na tym, moja karta to Radeon HD 6770, nie mogę ustawić w niej skalowania bo opcja taka nie działa.

Link to post
Share on other sites

Mój procesor to Intel Core i5-2550K więc raczej daje radę :D Mój monitor to LG jakiś 19 calowy i problem polega na tym, że rozdziałka jest 1440x900 czy jakoś tak. Crosshify chyba mnie nie rozumiesz, ja chcę mieć niską rozdziałkę bo jestem do takiej przyzwyczajony po 6-7 latach gry w CS 1.6 i grałem tam mając właśnie te czarne paski po bokach, chcę osiągnąć ten sam efekt, bo wiem, że jest to możliwe.


Po zmienieniu rozdzielczości mogę zmienić skalowanie w karcie, ale jeśli wrócę do starej rozdzielczości to tamte opcje się kasują:/ Jest na to jakieś rozwiązanie?

Link to post
Share on other sites

Przy takim ustawieniu 

 

http://oi58.tinypic.com/2naobp0.jpg

Trzyma u mnie odpowiednie proporcje, może to jest kwestia ustawień w monitorze, gdyż też tam powinieneś mieć opcję od tego.

 

 

 

ja chcę mieć niską rozdziałkę bo jestem do takiej przyzwyczajony po 6-7 latach gry w CS 1.6 i grałem tam mając właśnie te czarne paski po bokach, chcę osiągnąć ten sam efekt, bo wiem, że jest to możliwe.

Takie przyzwyczajenie zmieniasz w kilka minut, jeśli uważasz że grasz nie tak z powodu rozdzielczości no to...

po prostu jesteś słaby :P 

Do CSGO jeśli już to 1024x768 jest takim minimum z powodu dużej szczegółowości gry.

Link to post
Share on other sites

No skillem się nie pochwalę :D Gram w to miesiąc i Elitarny Mistrzowski Protektor wszedł, póki co pnę się do góry ale jak wiecie, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Tak jak to było w przypadku 1.6 :D


Rozdzielczość 800x600 z paskami po bokach też jest dobra, podobno różnica między taką a tą, którą wymieniłeś wcześniej to 16 stóp w grze. De_vice z Dignitas używa takiej no i wiem, że na pewno mi też przypadłaby do gustu :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...