Skocz do zawartości

4k na zestaw PC dla studenta - do wszystkiego +/- Hi-Fi za 1k


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Witam ponownie, niestety na stare konto nie mogłem się zalogować, od kilku miesięcy próbuję skontaktować się z adminem itp, resetować hasło...

 

Co do mojego zestawu mam zastrzeżenia, które być może się komuś przydadzą:

  • Chłodzenie CPU Thermalright HR-02 - Macho - Black White jest za duże do obudowy Zalman Z9 U3, 'szybka' z pleksy była porysowana od zamykania obudowy. Powiększa się to przy kolejnym otwieraniu i zamykaniu. Brakuje kilku milimetrów żeby było optymalnie.
  • Wentylatory w Zalman Z9 U3 są dość słyszalne. Ku mojemu zaskoczeniu cichsze są na wyższych obrotach, coś jakby sprawa łożysk (IMO).
  • Kartę graficzna Radeon 280X montowałem dość długo, robiłem to pierwszy raz i miałem problem z podłączeniem zasilania, które było dość skomplikowane (myślę, że nie tylko ze względu na moje niedoświadczenie).
  • Aktualnie nie mogę ani uśpić ani hibernować komputera (wiem że jest to temat na osobny wątek i inny dział), komputer zaraz po włączeniu uśpienia/hibernacji uruchamia się ponownie po sekundzie.
  • Obraz ok raz dziennie podskakuje - nie wiem jak to dokładniej opisać, ciężko też byłoby mi to zarejestrować - ok 3 centymetry do góry i wraca na swoje miejsce. Nie wiem czy to wina używanej karty graficznej czy może wada monitora. Jak to zweryfikować i naprawić?

Pozdrawiam  :) 

Link to post
Share on other sites

 

 

Aktualnie nie mogę ani uśpić ani hibernować komputera (wiem że jest to temat na osobny wątek i inny dział), komputer zaraz po włączeniu uśpienia/hibernacji uruchamia się ponownie po sekundzie.

Któreś z peryferiów włącza go. Odznacz opcję "Zezwalaj temu urządzeniu wybudzanie z trybu hibernacji" w menadżerze urządzeń.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...