Skocz do zawartości

Czy warto kupić LG L9 II ?


Recommended Posts

Witam.

 

Tak jak w temacie, czy warto kupić LG L9 II ?? Prosiłbym użytkowników tego telefonu o jakieś opinie na jego temat. Ogólnie zależy mi na płynnym działaniu telefonu, żeby system nie był "przymulony" tak jak ma to miejsce w Samsungu Galaxy S Advance (moddowane romy + inne kernele nie dają rady).

 

Odnośnie LG, to trochę poczytałem i chciałbym się zapytać czy prawdą jest to że tylna klapa skrzypi ? W sensie że jest ze słabej jakości plastiku, oraz czy podczas dłużej rozmowy przez telefon zaczyna boleć ucho przez to że głośnik jest blisko obramowania telefonu ? Następne pytanie czy GPU Adreno 305 jest dużo lepsze od jedno rdzeniowej Mali400MP ?

 

Ogólnie mam do przeznaczenia 800-850 zł na telefon, oczywiście w grę wchodzą tylko nowe telefony (Nie chcę już samsungów :P )  A co do Galaxy S Advance już po prostu nie mam siły i chce go jak najszybciej sprzedać.

Edytowane przez vallentine
Link to post
Share on other sites

Adreno 305 jest dużo, dużo lepsze od Mali400MP. Jak bawiłem się tym LG L9 II to muszę przyznać, że wszystko było bardzo dobrze spasowane, nic nie odstawało ani nie skrzypiało.

 

Kolega się zamienił, wcześniej miał tego samego Samsunga co ty, a teraz ma LG L7 II i mówił, że LG jest znacznie lepszy, działa płynniej i ogólnie był bardzo zadowolony. LG L9 II jest zauważalnie lepszy od L7 II.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ogólnie rzecz biorąc warto zmieniać na L9 II. Moim zdaniem głównie z powodu bardzo dobrego wyświetlacza oraz optymalizacji nakładki. Sam smartfon jest w dobrej cenie i ogólnie jest polecanym produktem. Miałem sporo styczności z L9 pierwszej generacji i moje uczucia były pozytywne - druga generacja jest lepsza więc jest to dobry wybór.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

l90 to nie jest następca tylko kolejna wariacja

Ekran ma tylko qHD gdzie w L9II masz pełne HD

Procek w L9 II masz 2x krait a w l90 ma sz 4 rdzenie ( marketing) cortex a7

2 mocne rdzenie vs 4  słabe.

Nawet w nazwie l9II do d605 a l90 to d405 :P

Takei dziwadło.

Link to post
Share on other sites

L90 to jest krok wstecz względem L9 II.

Synergia, nie ważne co powiesz L90 będzie i tak uważany za następce L9 II. W końcu L90 to jest budżetowa seria L w 3 odsłonie, a L9 II to 2 wersja. LG nie chciał, aby ludzie uważali L50/70/90 za następców L_ II, ponieważ L9II>L90, L50 jest bez sensu, więc zostaje tylko L70 (nie ma poprzednika).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...