Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Sprawa prosta i chyba dawno się w takim przedziale nie bawiliście :D Mam 200zł i chcę za to kupić jak najlepszą Nokię. Może być używana, nie mam nic przeciwko (ale oczywiście w stanie co najmniej dobrym).

Jak już trafi się okazja to ewentualnie mogę dołożyć te 20zł.

 

Myślałem nad Asha 206. Bardzo podoba mi się design tej komórki, a i godziwe wyposażenie jak za 170zł.

 

 

Podsumowując w wersji tl;dr

Komórka - Nokia - max do 200zł - normalna klawiatura.

 

Link to post
Share on other sites

Za te pieniądze patrz który ma lepszy aparat i tyle,w tej cenie szału nie ma.Niedawno brałem mamie Ashe 303,potem po jakimś miesiącu brałem dla ciotki bodajże 302 i różnic nie zauważyłem.Idz do sklepu pomacaj i która Ci lepiej w dłoni leży to kup,co mogę stwierdzić to że baterie mają wydajne,żona tak samo ma jakąś Ashe z klawiaturą qwerty nie pamiętam modelu i wszystko jest to samo.Gdy patrzę na mój wyświetlacz a później na te nokie to normalnie tragedia.

Zapomniałem dodać że teściowa tak samo ma jakąś Ashe i jest to samo,i bratowa.

Ale się rozpisałem,uff..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Temat już nieaktualny ale może ktoś tutaj trafi poszukując dobrego telefonu do 200zł więc postanowiłam dorzucić swoje 3 grosze;). Tak się składa,ze od paru miesięcy jestem posiadaczką Nokii Asha 206 i jestem z niej bardzo zadowolona;). Przede wszystkim zależało mi na telefonie do dzwonienia,esemesowania i żeby bateria dosyć długo trzymała.I te kryteria ten telefon świetnie spełnia.Zdjęcia wychodzą w miarę dobrze ale akurat aż tak bardzo mi nie zależało na zdjęciach dobrej jakości bo do pstrykania fotek mam aparat cyfrowy a nie komórkę;).Jedyny maleńki minusik tego telefonu to brak WiFi ale i tak korzystałam z netu w telefonie baaaardzo rzadko więc i teraz się obejdę (tzn można używać internetu ale baaaaardzo woooolno chodzi).Ale ogólnie jestem z tego telefonu bardzo zadowolona.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...