Skocz do zawartości

Sandisk Ultra Plus czy Crucial M500


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Nowaj,

Recommended Posts

Witam,

Mam szybkie pytanie - który z dwóch wybrać:

Crucial M500 240 GB czy Sandisk Ultra Plus 256 GB

Obedwa na Marvellu, z danych producenta Sandisk jest szybszy.

Obydwa są na amazonie za taką samą cenę (119$) z tym że Crucial zdarza się nawet za trochę mniej - 109$.

Dysk będzie pracować przez jakieś pół roku w Samsungu R580 (Sata2) a potem w stacjonarce (jak nie będzie jakiś ciekawych nowości to - Asrock H87 Performance + 4670k + GTX770/R9 290)

 

Link to post
Share on other sites

Crucial to sprawdzony SSD, Sandisk nie wiem - nie znam testów opinii, ale jeżeli to ma być do codziennego użytku to czego nie weźmiesz i tak nie odczujesz najmniejszej różnicy (zakładając, że Sandisk to też dobry produkt) - wybrałbym Cruciala, zresztą sam wybrałem Cruciala do drugiego PCeta.

Link to post
Share on other sites

Wiem że Crucial jest dobry. Jednak Sandisk w polskich sklepach jest sporo droższy co mnie intryguje. Z resztą i na amazonie zwykle jest droższy, tylko akurat jest większa promocja.

W zagranicznych serwisach Ultra jest stawiany ponad M500. Dane producenta, nawet jeśli niekoniecznie przekładają się na rzeczywistość to Sandisk ma wiele lepsze. 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

 

Crucial to sprawdzony SSD, Sandisk nie wiem - nie znam testów opinii, ale jeżeli to ma być do codziennego użytku to czego nie weźmiesz i tak nie odczujesz najmniejszej różnicy

 

Daj sobie spokój z wciskaniem każdemu M500. Jest to przyzwoity dysk, ale akurat ten SD jest nośnikiem o 2 klasy lepszym, większa pojemność to bonusowa zaleta i jeśli są w tej samej cenie to wybór naprawdę nie jest trudny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...