Skocz do zawartości

Xbox one czy PS4


Recommended Posts

Witam!Panowie prosze was o pomoc w wyborze Xboxa one czy PS4.Naczytałem sie mnóstwo i opinii jest zarówno na korzyść i tego i tego. Sprecyzuje jakie sa moje oczekiwania.Konsola ma być w szczególności dla dzieci(5,9 lat)Jest to nasz a1 konsola więc nie mamy pojecia co bedzie lepsze a co nie.na co zwrócić uwagę a co ominąć.Bylismy skłonni ku Xbox ze względu na kinect (lepszy scan ruchów itd)ale przeczytaliśmy że gry z 360 nie pasują do one a z PS3 na PS4 pasują.Czy to prawda.jak sie sprawuja gry w necie na płatnym serwerze Gold.Bardzo prosze mi wytłumaczyć bo nawet nie wiem do kogo zadzwonić żeby sie poradzić.Sprzet bede zakupował w USA.Czy cos jeszcze wziąc poed uwagę podczas zakupu?Czy warto dokupic pada drugiego.Bardzo dziekuję.Waldek

Link to post
Share on other sites

Kinect w 360 był nie dopracowany, i jedyną ciekawą gierką był dance central i kinect animals.
Mój 8 letni brat na xboxie gra głównie w fps'y, zręcznościówki i diablo, więc kinectem przy wyborze konsolki bym się nie sugerował.
Kinect jest zabawką na krótką metę, sam lubie czasami w weekend potańczyć przy dance central ale to tyle.

Dla 5 i 9 latka/i najlepszy byłby xbox 360 moim zdaniem, na nowsze konsole nie było by nic co by ich zainteresowało.

Link to post
Share on other sites

PS4 będzie miało własnego Kinect'a. A co do wyboru konsoli to aż chce się spytać czy kpisz czy o drogę pytasz, jeśli brać już konsole to ps4 ze względu na lepsze parametry konsoli oraz lepsze traktowanie członków premium (parę gier za darmo na miesiąc, przy abonamencie). Gier na razie jest mało dopiero za pół roku, rok pojawi się większa liczba

 

PS. Tak na marginesie ta generacja konsol to porażka nie ma takich przeskoków jak w przeszłości z PS2 na PS3 itp.

Edytowane przez alladen
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...