Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, Chce swoje wysłużone media-techy 5.1 wymienić na coś nowego. 
Znajomi mi podrzucali takimi propozycjami 
 

a)Genius SW-HF5.1 6000
b)Microlab FC330

c)Creative Inspire T6300

d)Genius SW-G2.1 1250
e)Genius SP-HF1250B
f)Edifier C3

Sporo gram i oglądam masę filmów (średnio co 3 dzień kupuje jakieś 2-3 filmy) więc chyba lepiej by się nadal 5.1 sprawdzało? Bo mówiono mi że w pokoju (ok 30m2m2) w którym mam pcta to 2.0 lub 2.1 starczy bo resztę to pogłos i ściany załatwią. W kompie nie ma karty dźwiękowej ale gdzieś leży jakaś którą dostałem kiedyś w prezencie więc jak będzie trzeba to włożę. Dobre niskie tony (bas) bo w tych co mam to taki sobie jest, przy 60% potencjometru zaczyna trzeszczeć a głośniki buczą. 

Link to post
Share on other sites
pogłos i ściany załatwią

Hm? To w jaskini pomieszkujesz? masz eho i takie tam? a może w studiu specjalnie zaprojektowanym do tego? :P

 

 

 

nie ma karty dźwiękowej ale gdzieś leży jakaś którą dostałem kiedyś w prezencie

Tylko spokojnie ;)  Jaka karta (model/producent) ?

 

 

średnio co 3 dzień kupuje jakieś 2-3 filmy

Dobrze wiedzieć :peace:

 

 

 

chyba lepiej by się nadal 5.1 sprawdzało?

Zależy od upodobań i możliwości. W tej Cenie bardzo dobrego zestawu 5.1 nie uświadczysz (no chyba że się uprzesz).

 

Wiedzą nie powale ale poszperałem w temacie tu na forum i trochę google i od siebie zaproponuje takie trzy opcje;

 

 

Edifier C3 - bardzo dobra, jak nie najlepsza opcja 2.1.  Tutaj recenzja/test zestawu.

Następnie zaproponował bym:

Microlab solo6c (dysponują dużą mocą)  Tutaj przeczytasz o nich.

oraz

Microlan fc330 Tutaj ponownie recka :)

 

 

Edytowane przez sajmon154
Link to post
Share on other sites

Nie znajdziemy czegoś 5.1 do 500 złoty? 

Karta Asus ksonar dg. 

A jak te geniuse sw-hf 5.1 6000 ? Mają więcej W niż Solo 6c i jest ich 5.1, nie będą lepszym rozwiązaniem do gier typu cod, bf, moh, l4d, swtor, wot, titanfall?  No i do oglądanie filmów/ seriali chyba 5.1 tez było by lepsze. 
Znalazł by się jakiś dobry zestaw 5.1 w tej cenie? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...