Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam 

 

Przeglądając neta ostatnio natrafiłem na takie coś :

 

http://www.edifier-international.com/products/edifier-image/luna-eclipse

 

Moje pytanie brzmi czy warto wydać ~500 PLN na to ? czy w tej cenie dostane coś lepszego? 

 

Poszukuje głośników do filmów i słuchania muzyki / radia online, wiec nie mam ogromnych wymagań, bo do "właściwego" słuchania muzy mam słuchawki AKG K99 które mi służą bardzo dobrze, jedynie na czym mi zależy odnośnie tych głośników to w miarę dobry bass, tak aby dźwięk nie był jak z "pudełka" kartonowego.

Moją uwagę przyciągnęły wymiary i możliwość bez przewodowego podłączania źródeł dźwięku.   

 

Czy ktoś ma jakieś przemyślenia / rekomendacje oceniając parametry tego zestawu? a może jest coś lepszego? 

 

Pozdrawiam.

 

Link to post
Share on other sites

Elektronika w środku jest podobna do tej w Spinnaker. Tak więc mogą grać trochę lepiej ale 500 są nie warte. Lepiej zainwestować w SOLO 6C albo dołożyć do R2600.

Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu zastanawiałem się nad tymi r2600 Plus, ale jak na głośniki komputerowe są dość duże ... poza tym, Luna eclipse kosztuje 109 funtów a r2600 ~150  jak kupie w Niemczech.

Rozmiar tez gra dla mnie role..

 

A co sądzisz o www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/bose-sound-link-mini-recenzja-glosnik-mobilne/strona/20679.html

 

Pomijając na chwilę cenę, jak ten głośnik ma się do eclipsa? jest co porównywać?  
W sensie czy jest między nimi duża przepaść w jakości dźwięku, na tyle ile można wywnioskować z specyfikacji

Edytowane przez leosa
Link to post
Share on other sites

Nosz chłopie, pomyśl trochę. Jak coś niewiele większe od paczki fajek może dobrze grać?

Nie jesteśmy jeszcze na takim etapie rozwoju cywilizacyjnego aby przekazywać dźwięk bezprzewodowo wprost do nerwów słuchu a co za tym idzie (wielkość) jakość głośników odgrywa tutaj dużą rolę.

 

W przypadku Luna płacisz głównie za dizajn. Skoro Spinnaker E30 jest prawie dwa razy droższy a gra przecietnie to czegóż można spodziewać się po tych głośnikach?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...