Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Lenovo y580 niska wydajność gtx660m?

lenovo y580 gtx660m

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sitasofa

sitasofa
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 02 kwiecień 2014 - 13:22

Witam serdecznie :)

Zwracam się do Was z prośbą o rozwianie moich wątpliwości dotyczących wadliwości mojego laptopa.

Walczę z Nim od jakiegoś czasu ponieważ jestem rozczarowany grami jakie mój sprzęt potrafi pociągnąć..

Nawet zakupiłem specjalnie win 8.1 , w nadziei że przyniesie to jakieś rezultaty.

A więc przechodząc już do sedna sprawy..

http://w979.wrzuta.p...aGGw8x7PKUi/buu

http://w979.wrzuta.p...sCe/bez_tytulu2

http://w979.wrzuta.p...XT5o/bez_tytulu

Mój problem polega na tym, iż mianowicie na moim y580 muli mi praktycznie każda lepsza gra.

Nie jestem w stanie grać w Skyrim na średnich detalach, a nawet niskie nie zapewniają mi poziomu grywalnego, dlatego nie potrafię tego zrozumieć.. na powyższym obrazku wrzuciłem Wam screena po 15 minutach FurMarka, temperatura karty już od samego początku sięga ponad 90 stopni...

A przecież ludzie grają na tym laptopie w BF3 na mapach 64osobowych przy High detalach :)

Moje pytanie brzmi, czy ja może oczekuje od tego sprzętu za wiele? Z obsługą programów raczej problemu nie mam, sprowadza się on jedynie do gier, poza tym wszystko chodzi cicho i płynnie.

Proszę o jakieś sugestie bądź rady dotyczące mojego problemu.

Nadmieniam, iż w dniu wczorajszym przeinstalowałem system oraz zainstalowałem ponownie wszystkie sterowniki. Pozdrawiam :)

Użytkownik sitasofa edytował ten post 02 kwiecień 2014 - 13:53

• 0

#2 woziu174

woziu174
  • Dyskutant

• 248 postów

Napisano 02 kwiecień 2014 - 15:15

Mi się wydaje że to jest zdecydowanie za wysoka temperatura i karta zbija taktowania. Jak masz jeszcze na gwarancji to oddaj go a jak nie masz to musisz samemu wymienić pastę. Przeskanuj też komputer jakimś antywirusem żeby sprawdzić czy coś nie obciąża dodatkowo karty.

Użytkownik woziu174 edytował ten post 02 kwiecień 2014 - 15:15

• 1

#3 Pankracy666

Pankracy666
  • Maniak

• 2597 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 13:05

Zainstalowałeś sterowniki ale czy najnowsze ?

Sterowniki do laptopa ściągnij ze strony producenta - najnowsze, a do karty graficznej ze strony NVIDIA.

Reszta czyli -  directx, Microsoft Visual cc 2010 i 2012, net framework itd.

• 1

#4 worm

worm
  • π

• 10474 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 13:14

Zerknij sobie tutaj, jest przegląd takiego lapka jak Ty masz.

Może zapuść któryś z benchmarków dla porównania jakiegoś wyniku.

• 1

Moderator / Ekspert działów: Kącik retro komputerów / Pełne zestawienie Ekspertów

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lenovo, y580, gtx660m

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych