Skocz do zawartości

Jakie polecacie gry podobne do C&C Red Alert?


Recommended Posts

Znacie jakieś fajne tytuły w stylu C&C Red Alert lub World in Conflict? Albo jakieś inne rodzaje gier gdzie używa się broni nuklearnej chcę trochę pobawić się w wielkie BUM :-) Klimaty jak "Zimna Wojna" czy takie tam.... Muszę być na czasie w razie co :-)

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

Total Annihilation z modami i Supreme Commander. Dużo jądrówek, dużo fajnych jednostek, które robią dużo kuku. Nie są to w sumie gry podobne do CnC, bo to bardziej tzw. war games, ale gra się elegancko zarówno w stareńką TA, jak i SC.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Właśnie mam zamiar kupić Generals. A wiesz może która część z serii C&C jest najlepsza? I czy fajna jest World in conflict?

C&c Generals jest znakomita. C&C 3 pomimo iż nei jest bezpośrednim kontynuatorem jest jakby rozwinięciem mechaniki gry z generalsów. JEst prześwietna. Wciaga na dlugie godziny.

Red alert 3 i CC4 to niestety gnioty totalne i nie polecam. JAk masz ra3 to moge Ci sprezentowac dodatek bo mi sie dublują klucze.

 

NA amazonie jakiśczas temu kupilem za chyba 10 dolarów całą paczke ze wszystkimi grami z serii CC :)

Nawet dodatek do red alerta 1 dostałem :)

razem 17 czy 19 tytułów

 

Poszukaj, może też trafisz coś podobnego.

Edytowane przez Synergia
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...