Skocz do zawartości

Pochwal się ile waży twój komputer!


Recommended Posts

Pochwalcie się ile waży wasz komputer. Mile widziana fotka aby zobaczyć o czym właściwie mowa.

 

Mój waży 20,4kg (większość z tego to obudowa która waży ok. 14kg). I fota:

 

http://i.imgur.com/uMjAdIT.jpg

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

O kur... masz tam na*****e sprzętu aż wolnego miejsca nie widać :D  Mój jest uborzszy są prześwity ale jak sk****iela targam z domu do babki to też ręce mi opadają :D  Pozdrawiam i oby do mini ITX

 

//e

Słownictwo !

Edytowane przez dodo24x
Link to post
Share on other sites

Pewnie nie ma żadnych temperatur bo tam panuje jeden wielki huragan :D  No Duużżee to to jest faktycznie po jaki czort takie chłodzenie ? Wkońcu tam Intel siedzi. A tak, jak jest E8400 to wiadomo że do OC ten Tajfun

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

Tylko po co ci takie chłodzenie jak  Noctua NH-D14 na procesor E8400 ?

Jakie masz temperatury procesora pod taką bestią ?

 

57 stopni w stresie @3,6GHz z wszystkimi wentylatorami na low. A mam go, bo mi się podoba, no i szykuje się upgrade niedługo :)

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z Longhornem. Dyski mogą pracować w pionie (choć to też jest podobno mniej zdrowe), ale pod skosem to już mam co do tego wątpliwości. Podobnie jest z wentylatorami. Niby mogą pracować i pionowo, i poziomo, ale te zamontowane (bodajże) pionowo mogą mieć większą awaryjność.

Link to post
Share on other sites

Różni ludzie, mówią różne rzeczy, ale czy jest to poparte wiarygodnymi testami?

 

Kiedyś WD miało jakąś ikonografkę dotyczącą tego w jakich pozycjach montować dyski, lecz niestety nie pamiętam gdzie ją widziałem.

 

@okar19 Ten żółty kabel jest po prostu piękny :D

Link to post
Share on other sites
  • 7 lat później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...