Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

mam do wzięcia 3 abonamenty do przedłużenia - nieduże do 50zł gdyż nie ma potrzeby wyższych.Co do abonamentu zaoferowało mi Play dogodne warunki lepsze niż w ich formule specjalnej w tej samej cenie jako iż jestem klientem który wziął u nich abonament jako jeden z pierwszych w ogóle(tak tak to ja tworzyłem tę sieć :D)

 

Mam do wyboru takie oto wg. mnie średniaki/gnioty - które mają posłużyć dzieciom lub żonce jako 2 domowy aparacik.Wszystkie za złotówke lub dopłąta max 200zł potem robią się schody i nie będę dokładać 600zł do One S czy też 700zł do S3 LTE choć pewnie byłby to lepszy wybór.Chyba że będzie warto dołożyć to dołożę gdyż o fundusze nie chodzi - lecz, gdy też nie zachodzi potrzeba to po co dopłacać?

Wyborem należy się kierować całością bez wyznaczników, iż 1 aparat ma być do zdjęć 2 do czegoś innego itp.

 

A więc oto propozycje:

Nokia Lumia 520,620,720,625,820 (o dziwo ta ostatnia najdroższa za 99zł)

Nokia X (warto?)

Alcatel POP C7

Samsung Galaxy Trend Plus lub Galaxy Core Plus

LG Swift L9 II

Samsung Galaxy Ace 3

Motorola Moto G (wiem że do tego czegoś nie ma łądowarki + słuchawek...co należałoby dokupić?)

HTC Desire 500

Sony Xperia L

Samsung Galaxy S2 Plus

 

Co z tego można uznać za godne uwagi?Ogólnie nie trzeba najnowszego androida tylko aby chodził płynnie i trzymał ten 1 dzień na baterii.DO wyboru 3 telefony mogą być identyczne w tym 2 na androidzie - 1 może być na WP - czyżby 625 lub 820 byłą dobrym wyborem?

Ja jestem posiadaczem Note 3 także będę widzieć różnicę w korzystaniu z nich dlatego też porównywać nie będę.Najbardziej wpadł w oko Desire 500 i Xperia L w miarę chyba najmocniejsze z tego porównania?

 

PS. zaoferowali9 mi także słuchawki Beats Solo HD za złotówkę i kuszą hehe :-)

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja bym z Androida wybrał LG L9 II lub Moto G (jeżeli 8 GB to może być mało, bo brak wejścia na kartę). Z WP Lumia 720 (czas pracy na baterii), Lumia 820 (gry) lub Lumia 625 (internet).

Edytowane przez Tabalan
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pod względem jakości zdjęć najlepsze będą (mniej więcej w takiej kolejności): Lumia 720/820, S2 Plus, Xperia L. Reszta wypada sporo słabiej pod tym względem.

 

zaoferowali9 mi także słuchawki Beats Solo HD za złotówkę i kuszą hehe :-)
Beatsy są przereklamowane, dopłacasz grubą kasę za sam znaczek. W tej cenie dostaniesz znacznie lepsze słuchawki / podobnie grające kupisz za ułamek ceny.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Na Androidzie - LG L9 II 

 

Z WP8 MAsz bardzo dobrą, wręcz komfortową sytuację :) - Dostajesz najlepszych "zawodników" w kategoriach :

 

Uzytecznosc- Lumia 720 - doskonały sprzęt "roboczy" - dużuo zdwonimy, zalezy nam na czasie pracy, mało gramy czy internetujemy :) to L720 jest doskonała. Do tego naprawdę bardzo dobry aparat, w tej klasie cenowej chyba jedne z najlepszych. Konkuruje ze znacznie droższymi telefonami i często wygrywa.

 

Rozrywka - Lumia 820 - bardzo dobry i świetny cenowo sprzęt dla garczy. Filmy, gry, działaja świetnie, szybka, płynna. Do togo aparat, troche chyba nawet lepszy niż w L720. Ogólnie świetny sprzęt.

 

 

Ja bym celować w Lumię 720 lub Lumię 820 - przy czym wg mnie warto doplacić do L820. Jest to wg mnie najbardziej uniwerslany sprzęt - ktory lączy wydajnośc, szybkość, płynność, aparat, jakośc wykonania, długie i dobre wspracie - z naprawde atrakcyjną ceną.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A jak jest z tym że np. smartfon ma 4GB pamięci i gdzieś mi się obiło o uszy że aplikacje MUSZĄ się instalować na pamięci wewnętrznej.

Czy jeśli dołożymy 8Gb karte to będzie bez problemu to grać i nie będzie mnie obchodzić wszystko?

Pamiętam z Evo 3D że była możliwość przeniesienia czegoś na kartę bez zbytniej zabawy - tylko nie wiem jak z aplikacjami było.

 

Zastanawia mnie Motorola Moto G z czystym androidem...dla żonki byłby git gdyż wodotrysków nie trzeba tylko szybkiego działania.Tylko jak z ładowarką?Mogę podłączyć moją z note ?

Link to post
Share on other sites

Spokojnie możesz nią ładować. Jeśli Twojej żonie wystarczy 5,5 gb to nie zasatnawiaj się w bierz. Szybkie działanie masz zapewnione bo moto g ma czystego androida niezaśmieconego launcherem. Tylko zdjęcia robi słabe.

Edytowane przez Szkodnik78
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...