Skocz do zawartości

Czy warto podkręcać jeszcze ?


Recommended Posts

Airborne82 Patrząc w twój profil widzę ze podkręciłeś gtx .. ja tez ale Pamięć jak zrobiłeś 2200 u mnie przy 1220 już nie działa dobrze ?? ;/

 

tak jak Lopez powiedział ... ja jej nawet nie kreciłem bo poprostu nie potrzebuje jej krecić ( pamiątki mam 1100 i to sie mnoży razy 2 jak Lopez napisał )

 

 

mój GTX260

 

http://zapodaj.net/93908b65763c.gif.html

Link to post
Share on other sites

u mnie tak samo ustawione ... przeważnie x4 i nie ma zacięć a nawet jak dam bez AA to nie ma róznicy w obrazie bo jest to wszystko na Full HD ... no chyba ze by bylo na x16 i wtedy jest roznica

Link to post
Share on other sites

He he. Dobre. W Full HD nie ma różnicy pomiędzy AAx4 a AAx0? Ludzie co Wy piszecie? Mimo rozdzielczości Full HD taki Just Cause 2 bez AA wygląda paskudnie. Włączenie AAx4 zmienia jakość obrazu diametralnie.

 

Ja natomiast nie zauważam różnicy (poza wydajnościową) między AAx4 - AAx8, a x16 nie mogę na swojej karcie włączyć.

 

Sądzę że i w rozdzielczości 2500x1600 nadal brak AA byłby widoczny.

Link to post
Share on other sites

a przepraszam przepraszam swieta racja - ale Airborne to nie ludzie to tylko jeden ludz :wariat:

i troche racji ma bo kiedy sie gra i leci naprzod to nie ma czasu na podziwianie widoczkow przy duzym tempie roznica wielce zauwazalna nie jest - ale to jak kto lubi jednak stwierdzenie ze roznicy poprostu nie ma jest co najmniej przesadzone o ile nie calkiem nieprawdziwe .

mysle ze grunto to dobrac sobie odpowiednie AA bo latwo umoczyc w wielkie AA i zaczac mowic ze gra scina zawsze i wszedzie bo karta slaba

Link to post
Share on other sites

Ja na vantage za GPU mam 11500pkt .. :wariat:(

 

Wszyscy mówią żeby podkręcić procesor do 4.0 okej .. tylko Trzeba wymienić chłodzenie .. jakie polecacie i gdzie kupić.. ?

Żeby było ciche dość wydajne .. (nie chce mieć problemów z kompem po podkręceniu)

No i nie za drogie mój procek tak jak w profilu .. obudowa nie wiem jakiś szajs ..

Link to post
Share on other sites

He he. Dobre. W Full HD nie ma różnicy pomiędzy AAx4 a AAx0? Ludzie co Wy piszecie?

a kto to napisal? jak narazie tylko Ty :wariat:

To przeczytaj co napisał airborne82

 

Ja np . Odpaliłem Crysis-a i jest taka sama grafika bez AA jak z małym AA ( nie mówie tu o AA na full )

Link to post
Share on other sites

Wiesz, niekoniecznie wymiana chłodzenia pozwoli osiągnąć 4Ghz na 24/7. Poza tym te 500mhz więcej niewiele zmienią. Procesor nie blokuje Ci obecnie karty. W grach nie poczujesz różnicy. Różnica będzie w 3D Mark 06 który wynik generuje w dużym stopniu dzięki procesorowi. Ale tak naprawdę to po co to komu.

 

Jeżeli masz BOXowe chłodzenie to warto wymienić na coś lepsze bo zwyczajnie będzie cichsze i skuteczniejsze co wydłuży "życie procesora" Jeżeli osiągniesz 3.7Ghz przy relatywnie małym napięciu to będzie sukces, dalej nie ma sensu iść i zamęczać procesora. Chyba że zmienisz grafikę.

 

Ja wolę swoje 3.6Ghz na 1.36v Niż 3.8Ghz na 1.4v które bardzo męczy układ. Różnica w grach? 0FPS, może minimalny trochę większy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...