Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej. Pomógłby mi ktoś z logo dla mojej strony? Nie będzie to firmowa strona czy coś takiego... Tak z pasji. Nie mogę poradzić sobie z programem graficznym żeby to elegancko wyglądało, za to na kartce na szybko naszkicowałem sam pomysł i wygląda on tak:
http://zapodaj.net/a327477eb0df2.jpg.html

 

Byłby to tak jak pisałem portal o deskorolce w codziennymi newsami i artykułami stąd skojarzył mi się kalendarz i lupka. Kalendarz trochę słabo mi wyszedł, ale chodzi o to żeby było widać, że na każdej kartce jest deskorolka - codzinna jazda itp. Pierwsza kartka musi mieć datę 21 czerwca - jest to Dzień Deskorolki. Na napis "DESUNIA" nie mam jako tako pomysłu. Myślałem żeby zrobić ją z cegły i żeby były tam jakieś ludziki robiące różne ewolucje. Postarałem się to przedstawić, a mam małe umiejętności z rysunku ;) Hasło pozostanie tak jak jest, chociaż wolałbym żeby z lewej był kalendarz i kartki leciały w stronę hasła... taki motyw. Czy byłby mi ktoś w stanie pomóc? Oczywiście chęci najważniejsze :)

Pozdrawiam.


Oczywiście chodzi o header... To jest właśnie moja wiedza o grafice.


Nikt nie pomoże? :(

Link to post
Share on other sites

Niestety za bardzo "disco" :)
Bez graffiti, tej dziewczyny, którą widzę bardzo często i tych światełek byłoby lepiej. Kółka zdecydowanie odpadają. Chciałbym kalendarz tak jak go przedstawiłem - żeby było widać ze 3 pierwsze kartki, że jest deskorolka. Ogólnie wolałbym spokojniejszy klimat. Przypasowały mi te ludki na deskach, ale wolałbym, aby to w 100% były cienie jak pierwszy i trzeci. Ten w napisie mi nie pasuje - lepiej bez. Kolorystyka: szary/czarny/pomarańczowy/czerwony/różowy - tych się trzymajmy.

 

EDIT: punkt poleciał ;)

Edytowane przez Ekoiks
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, dlatego też czasami ciężko w czyjś gust trafić :)

 

Doceniam to, że są osoby, które chętnie pomogą i nie wypada wybrzydzać, jednak nadal mi coś nie pasuje. Postaram się jak najbardziej zwięźle i na temat napisać co mi pasuje, a co nie:

- odpada graffiti,

- wycinanie obrazków z innych prac i używanie istniejących elementów (nie pamiętam jak to się nazywa :) )

- chciałbym żeby to było narysowane od podstaw w prosty i przejrzysty sposób

- odcienie szarości kolorem dominującym + pomarańcz/czerwień

Teraz konkretnie co do ostatniej pracy (dzięki ;) ) :

- "ludziki" wolabym zbudowane z kresek - jak ja to zrobiłem,

- hasło mi się nie podoba - muszę je ulokować w innym miejscu i zrobić inaczej, no i jest słabo widoczne

- kalendarzyk lepiej bo widać deskę na 3 kartkach, ale w zasadzie to same kartki, a ja chciałbym żeby to był grubszy kalendarz taki jak są na ścianę, co się kartki wyrywa :)

 

Link to post
Share on other sites
odpada graffiti,

w takim razie jaką czcionkę preferujesz, bo trudno zgadnąć mając ich kilka tysięcy do dyspozycji.

 

 

 

chciałbym żeby to było narysowane od podstaw

nie bardzo rozumiem, chcesz aby ten napis i wszystko inne było narysowane ?

taki digitalpainting ?

 

http://pelfusion.com/wp-content/uploads/2009/10/mecha_macross.jpg

 

 

 

hasło mi się nie podoba

to był Twój pomysł...

Link to post
Share on other sites

Tzn. treść hasła mi się podoba i zostaje jak jest. Nie podoba mi się jego wygląd, rozmierszczenie. Wolałbym jakoś tak po prawej stronie headera:

     KAŻDY DZIEŃ

OD DESKI DO DESKI

 

No nie narysowane z taką dokładnością (to zajęłoby wieki.. przynajmniej mi). Prosty szkic

 

Edit: zapomniałem napisać o czcionce... Zwykła czcionka, a przynamniej mniej "szalona" od tej :)

Edytowane przez Ekoiks
Link to post
Share on other sites
Zwykła czcionka

 

Tzn.? Podaj konkretną nazwę

 

Jeśli jest hasło "Od deski do..." to kalendarz moim zdaniem jest zbędny, ceglany napis również. Zrobiłem tak na szybciora (jak miałbym chwilę mógłbym poprawić) coś podobnego jak pokazałeś w 1szym poście ale ja tam na Twoim miejscu bym nie wybrzydzał i brał to co zrobił Worm :)

http://i.imgur.com/gKJx0v9.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To ostatnie fajne w swojej prostocie. Mogłeś dać inną czcionkę typu Comic Sans MS ( trochę pochylić). Bardziej zaokrąglone, mniej kanciaste literki wyglądały by lepiej. Pierwszy ludzik na desce "zawalisty". 2gi słaby.  Wkleić 2 pozostałych takich jak narysował autor tematu i było by cacy :P

No i kalendarzyk dopracować.

 

Takie tam uwagi kompletnego laika.

Link to post
Share on other sites

Comic Sans MS wygląda nieźle. Ludziki rzeczywiście słabiutko. Popieram powyższe 2 posty. Spróbuj bardziej dopracować w wolnej chwili :)
Znowu z tą kreską pod hasłem - nie chodziło mi o dokładne odzwierciedlenie tego co narysowałem. Chciałbym, aby ktoś zrobił to lepiej w podobnym stylu.

Link to post
Share on other sites

Jakby tak dobrze to narysował od ręki i zeskanował to i pewnie myszką by się dało :D

 

Kiedyś próbowałem, niestety jest to strasznie upierdliwe. O ile rysunek ładnie wyjdzie, to pracować na tym jest kłopot, widać niedoskonałości ołówka czy czego kolwiek innego, a wyciąć to by wyglądało jak narysowane to też kłopot,

lecz możliwe, że po prostu brak mi umiejętności, bądź nie do końca wiem jak to zrobić :)

 

Co do autora tematu, nie oczekuj zbyt wiele i tak się dziwie, że koledzy jeszcze Ci złego słowa nie powiedzieli, bo wybrzydzasz jakbyś im za to płacił, a oni miło Ci proponują i robią prace :)

Odniosłem niemiły ton czytając twoje posty.

 

Tak jak wspominali - najlepiej, określ kolorystykę, jakie kolory można użyć, jaka czcionka to ma być, jakie efekty mogą być na tej czcionce. Dopracuj opis w najmniejszych szczegółach to wtedy będzie można coś zdziałać, może i ja spróbuje ;)

 

Co do ludzików, nie wiem czemu nie mogą być to rendery, tylko muszą być narysowane odręcznie. Można poszukać pędzli z ludzikami, którzy i tak będą wyglądać jak od ręki.

 

Pozdrawiam, a no i nie zapomnij podzielić się stroną jak skończysz! :)

Myślę, że najlepsze koncepcje i tak zostały już zaprezentowane!  :P

Edytowane przez Rexlu
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...