Skocz do zawartości

Recommended Posts

Generalnie czy weźmiesz Dualshock 3 czy pad od X360 powinieneś być zadowolony. Kwestia podłączania została omówiona tak naprawdę. O kształcie musisz zdecydować sam ale jeżeli masz duże ręce i nie masz preferencji strzelam że pad Xboxowy szybciej podpasuje.

Krzyżak w xboxowych padzie jest ciulowy nie ważne czy to wersja czarna czy szara, pod tym względem Dualshock 3 wygrywa więc jeżeli chciałbyś grać przede wszystkim w bijatyki polecałbym Dualshocka jeżeli to nie jest priorytet to najlepiej pomacaj i zdecyduj ale mam wrażenie że i tak skończysz z padem xboxowym ^^

Link to post
Share on other sites

Jak zdecydujesz się na xbox 360 for PC to ten kabel do xboxa kosztuje ok 15-17zł. Ja kupiłem tu na tej aukcji i działa wyśmienicie. Długość kabla 1.8m. Szybka wysyłka. Można zobaczyć czy gość jeszcze sprzedaje.

 

http://allegro.pl/kabel-xbox-360-play-charge-1-8m-ladowarka-czarny-i3985168431.html

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kupując pada są akumulatorki czy zwykłe baterie w zestawie? Kabla żadnego nie ma rozumiem?

Jakie akumulatory/baterie polecacie kupić?

Ile potrzeba mniej więcej czasu aby naładować akumulatorki w 100% w padzie?

 

 

Byłem dziś w saturnie i obczajałem pady choć niestety tego od PS3 nie było mi dane obmacać.

 

PS4 - trochę za mały

X360 - krzyżak mógłby by w trochę innym położeniu choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

XO - kusi bo faktycznie wydaje się trochę lepszy

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

idz gdzies przetestuj oba pady

Trzymał w rękach szoka 4. Za mały.

Szok 3 jest mniejszy.

 

Jeszcze jakieś rady?

Ile potrzeba mniej więcej czasu aby naładować akumulatorki w 100% w padzie?

T= 1,4 x C / I

gdzie:

T - czas,

C - pojemność aku,

I - prąd ładowania.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Pad przyszedł kilka dni temu i już kilka dobrych godzin się nim bawiłem grając w darksiders II.

Dobrze leży w dłoni i z pewnością w wyżej wymienioną grę gra się zdecydowanie lepiej na kontrolerze od x360 niż na zestawie mysz + klawiatura. Jedyne do czego muszę przywyknąć to obracanie kamery za pomocą gałek oraz zapamiętać rozmieszczenie poszczególnych przycisków, gdyż obecnie chwilę się muszę nad tym zastanowić. Wibracje to bardzo fajny bajer umilający rozgrywkę dający w jakimś stopniu odczuć to co się dzieje podczas gry i to co odczuwa nasz "bohater".

 

Mam pewien problem z analogami, lecz zastanawia mnie czy jest to normalne i z czasem minie czy nie.

Prawy głośno popiskuje lecz chodzi bardzo płynnie a lewy od jakoś połowy w górę głośno trzeszczy jakby coś tam obcierało co da się też odczuć (chodzi ciężej oraz czuć drgania podczas obracania). Pada zamawiałem w agito.

Edytowane przez DyndaS
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Posiadam takiego pada link , używam do ps3 i pc bo nie lubie tego od sony nigdy mi nie pasował. Z pc i ps3 działa idealnie , dorwalem go w promocji za ok 79zł. Nie wiem czy w tej cenie kupi coś lepszego.

Edytowane przez RuLeR
Link to post
Share on other sites

Piszczenie jak piszczenie i pomimo, że jest dość donośne przy szybszych ruchach to da się żyć, ale te głośne trzeszczenie lewego analoga już nie bardzo mi się podoba. Jeśli jakoś do wtorku się to nie poprawi to pada odsyłam na gwarę aby mi wymienili na nowego.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...