Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Postanowiłem sobie sprawić jakiegoś dobrego pada do PC. Niestety, takowego swojego nigdy nie miałem to nie bardzo wiem na co patrzeć.

Przykładowe gry, które mi w tej chwili na szybkiego przychodzą do głowy to seria AC oraz Darksiders (możecie podać przykłady innych dobrych gier pod pada).  Nie gram w żadne fify itp. Jeśli mowa o "ścigałkach" to używam DFGT.

 

Wiem, że sporo osób poleca pada od xbox360, lecz czy jest to faktycznie najlepsze co można dostać pod PC?

 

Budżet - nieokreślony. 

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Żaden PS3 !!

Pad Xbox 360 i wszystko na temat.

Posiadam takiego pada , nawet 2 bo x 360 mam i sobie chwalę. Zazwyczaj jest tak że jakiś tytuł np jak kolega wyżej wspomniał jest prekonfigurowany właśnie dla xboxa 360 ( sterowanie przejmujesz bezpośrednio z bindu konsolowego )  wszystkie fify czy też gridy idealnie chodzą na padzie od xbox 360. Jedyny minus to po 4 latach wytarła się lekko chropowata lewa gałka  analogowa. Ale chyba miała prawo.

Pozdrawiam. Jak ktoś z załogi mógłby to proszę o warna dla klienta powyżej za brak uzasadnienia... (ja dostałem za mniejsze przewinienie)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

A ja Ci powiem jak jest. Pad od XBOX albo od PS3. Musisz sobie na takim i na takim pograć i zdecydować. Ja np bardzo lubie pada od xboxa a mój znajomy po 5 minutach gry nie może z nim wytrzymać i go kładzie na ziemi i tak gra bo mu inaczej nie wygodnie. Musisz przetestować który Ci bardziej pasuje do ręki a nie wybrać taki bo tak ktoś powiedział.

 

Kolejna rzecz którą musisz wziąć pod uwage to że pad od xbox 360 działa ze wszystkim bez problemu a do pada ps3 trzeba emulator 

MotioninJoy , jeśli mnie pamięć nie myli. 

 

Tak czy tak, polecam pograć na każdym troche i dopiero zdecydować, a nie kupić i narzekać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Też się nie znałem na padach, kupiłem w media markt 

Gamepad TRACER Glider TRJ-209 USB - PC, wibracje, przewodowy   

i działa bez problemu od 6 miesięcy, a kupiłem go za 30 zł ;p Ma wibracje, jest przewodowy. Jeśli nie chcesz wydać majątku to możesz o takim pomyśleć :)

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam. Ja używam Logitech F310. Mam go od ponad roku sprawuje się wyśmienicie. Widziany jest jako pad od XBoxa. Tutaj znalazłem w przystępnej cenie. Bez konfigurowania obsługuje wszystkie gry na pc. Polecam bo to porządny kawał plastiku.

http://www.x-kom.pl/p/151632-gamepad-logitech-f310.html

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

A ja Ci powiem jak jest. Pad od XBOX albo od PS3. Musisz sobie na takim i na takim pograć i zdecydować. Ja np bardzo lubie pada od xboxa a mój znajomy po 5 minutach gry nie może z nim wytrzymać i go kładzie na ziemi i tak gra bo mu inaczej nie wygodnie. Musisz przetestować który Ci bardziej pasuje do ręki a nie wybrać taki bo tak ktoś powiedział.

 

Kolejna rzecz którą musisz wziąć pod uwage to że pad od xbox 360 działa ze wszystkim bez problemu a do pada ps3 trzeba emulator 

MotioninJoy , jeśli mnie pamięć nie myli. 

 

Tak czy tak, polecam pograć na każdym troche i dopiero zdecydować, a nie kupić i narzekać.

 

No właśnie też coś czytałem, że Pad od Xboxa jest bezproblemowy, a od PS3 trzeba się bawić z emulatorami. Oczywiście przemawia to na korzyść tego pierwszego.

 

Co sądzisz o padzie od Xbox One oraz innych wynalazkach jak np. Razer Sabertooth, który kosztuje znacznie więcej od oryginalnego dla xbox360.

Link to post
Share on other sites

Wynalazek sRajzera to jakaś pomyłka. Onza (poprzednik) był awaryjny, ten nie jest wcale lepszy.

Pad od XON nie jest (podobno) oficjalnie wspierany i działa tylko z emulatorami.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No właśnie też coś czytałem, że Pad od Xboxa jest bezproblemowy, a od PS3 trzeba się bawić z emulatorami. Oczywiście przemawia to na korzyść tego pierwszego.

Jak najdzie Cię ochota na giercowanie, odpalasz motionjoy-a, wciskasz enabled i to wszystko. Także jak widać tych uporczywych kombinacji jest tyle, że aż głowa boli. ;-)

Link to post
Share on other sites

Wynalazek sRajzera to jakaś pomyłka. Onza (poprzednik) był awaryjny, ten nie jest wcale lepszy.

Pad od XON nie jest (podobno) oficjalnie wspierany i działa tylko z emulatorami.

 

Jak obecnie wygląda sprawa pada XO i gier? Działają czy nie? Jest jakiś bliżej określony czas zoptymalizowania go pod PC?

Link to post
Share on other sites

@Up

 

Używanie wyszukiwarki google nie boli. Skoro są emulatory to M$ raczej szybko nie wyda sterownika.

Poza tym jeśli się nie mylę to pad ten nie wspiera Xinput.

Link to post
Share on other sites

Ja jestem zadowolony z bezprzewodowego xbox 360 dla PC. Nic nie konfigurowałem działa bezproblemowo w laptopie i moim pc. Dodatkowo kupilem kabel za ok 17zł i może działać jako przewodowy z funkcją ładowania baterii. Nie muszę się martwić że baterie padną. Jakość wykanania bdb. Łatwa instalacja. W padzie chyba szarym został poprawiony krzyżak. Ale w tym co mam (czarnym) dla mnie jest on ok. Polecam.

Edytowane przez dinokajman
Link to post
Share on other sites

 

 

Pady od PS3 najlepsze.

Są takie najlepsze jak ze mnie jest najlepszy strzelec wyborowy.

 

 

 

Rozwiń myśl.

M$ pracuje nad nowym, genialnym API -> Xinput... 2 (słownie DWA).

 

Jak to będzie działać z windowsem? Nie wiem i mnie to obecnie nie interesuje bo zatrzymałem się na etapie pada od X360. 

Link to post
Share on other sites

Dobra, czyli pewnie zamówię bezprzewodowego pada od X360 jeśli nikt mnie nie przekona że sens się pchać w tego od XO.

 

 

Ja jestem zadowolony z bezprzewodowego xbox 360 dla PC. Nic nie konfigurowałem działa bezproblemowo w laptopie i moim pc. Dodatkowo kupilem kabel za ok 17zł i może działać jako przewodowy z funkcją ładowania baterii. Nie muszę się martwić że baterie padną. Jakość wykanania bdb. Łatwa instalacja. W padzie chyba szarym został poprawiony krzyżak. Ale w tym co mam (czarnym) dla mnie jest on ok. Polecam.

 

Właśnie nigdzie nie widzę tego szarego i wszędzie na zdjęciach są czarne. Jak dużo lepszy jest ten krzyżak?

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

zaden xbox !!

Pad PS3 i wszystko na temat

inna dobra gra pierwsze co przychodzi mi na mysl to DMC

http://www.hontour.com/images/upload/photos/247_2_280.jpg

 

 

Mam i ps3 i X360 i jak mam grać w tą samą grę na tej wydmuszce od SONY to mnie zalewa... Ile bym dał by można było pada od 360-ki podłączyć do ps3...

Link to post
Share on other sites

Ja mam małe dłonie i granie na padzie od 360 to dla mnie mordęga, więc nie pozostaje nic innego jak pójść do sklepu i "pomacać" ten od PS3 i od X-a , a jak widzę posty wyśmiewające zarówno jednego jak i drugiego pada to mnie krew zalewa. Osobiście posiadam białego od ps3, ds3 tool - 5 min roboty i śmiga jako "xboxowy" na razie na wszystkim w co grałem - naruto ultimate , fifa itp.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Up

 

Oj Panocku to chyba tyn bydzie! Nawet cena dobra ale jakiś powystawowy więc trzeba dopytać dokładnie co to za "typ" jeden i jak z gwarancją w aukcji doczytać. I zobaczyć komentarze sprzedającego. Ale ja zawsze wolę kupić nowe i pewne bo czasem korzyść może być złudna.

 

O tym piszecie?

http://allegro.pl/bezprzewodowy-pad-xbox-360-se-d-pad-silver-new-wwa-i4087318041.html

Link to post
Share on other sites

Macałem jakiś czas temu pada od PS4 i z tego co pamiętam wydawał mi się chyba trochę zbyt mały. Przejadę się jeszcze gdzieś dzisiaj i obczaję jak mi się uda. Jest możliwość obmacania pada od x360 w saturnie?

Zamówię pewnie tego zwykłego czarnego "dedykowanego" do PC.

 

Zostaje jeszcze sprawa przewodu aby nie przerywać gry w razie gdy akumulator padnie.

Znalazłem coś takiego jak PLAY & CHARGE KIT MICROSOFT lecz to kosztuje połowę pada  %-)

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Miałem pada od X i grało się zayebiscie. Miałem też konsole PS3 i pad jest dla mnie niewygodny, zamaly. Musisz iść do sklepu i przymierzem który Ci lepiej leży w dłoni. Ale i tak polecam pada od X - mniej problematyczny podpinasz pod kompa i grasz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...