Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Najlepszy Pad do PC

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1 DyndaS

DyndaS
  • Mobster

• 1850 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 07:54

Witam

Postanowiłem sobie sprawić jakiegoś dobrego pada do PC. Niestety, takowego swojego nigdy nie miałem to nie bardzo wiem na co patrzeć.

Przykładowe gry, które mi w tej chwili na szybkiego przychodzą do głowy to seria AC oraz Darksiders (możecie podać przykłady innych dobrych gier pod pada).  Nie gram w żadne fify itp. Jeśli mowa o "ścigałkach" to używam DFGT.

Wiem, że sporo osób poleca pada od xbox360, lecz czy jest to faktycznie najlepsze co można dostać pod PC?

Budżet - nieokreślony. 

Użytkownik DyndaS edytował ten post 29 marzec 2014 - 07:58

• 0

#2 N3ville

N3ville
  • Amator

• 56 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 08:54

zaden xbox !!

Pad PS3 i wszystko na temat

inna dobra gra pierwsze co przychodzi mi na mysl to DMC

Użytkownik N3ville edytował ten post 29 marzec 2014 - 08:56

• 0

#3 RafiXll

RafiXll
  • Entuzjasta

• 719 postów
  • GG:3062147
  • Miejscowość:Bydgoszcz

Napisano 29 marzec 2014 - 09:28

Żaden PS3 !!

Pad Xbox 360 i wszystko na temat.

Posiadam takiego pada , nawet 2 bo x 360 mam i sobie chwalę. Zazwyczaj jest tak że jakiś tytuł np jak kolega wyżej wspomniał jest prekonfigurowany właśnie dla xboxa 360 ( sterowanie przejmujesz bezpośrednio z bindu konsolowego )  wszystkie fify czy też gridy idealnie chodzą na padzie od xbox 360. Jedyny minus to po 4 latach wytarła się lekko chropowata lewa gałka  analogowa. Ale chyba miała prawo.

Pozdrawiam. Jak ktoś z załogi mógłby to proszę o warna dla klienta powyżej za brak uzasadnienia... (ja dostałem za mniejsze przewinienie)

• 2

Procesor: I7 6700K Mobo: Asus Maximus Hero VIII

Pamięci: G.Skill 32GB 3000 MHz CL15 Grafika: Zotac 1080 AMP! EXTREME

Dźwięk:  Hyper X Cloud Chłodzenie: Noctua NH-D 15
Myszka: Mionix Avior 7000 Buda: BeQuiet Silent Base 800

Klawiatura: Corsair K50

#4 Ozored

Ozored
  • Zapaleniec

• 1032 postów
  • Miejscowość:Sc

Napisano 29 marzec 2014 - 09:33

A ja Ci powiem jak jest. Pad od XBOX albo od PS3. Musisz sobie na takim i na takim pograć i zdecydować. Ja np bardzo lubie pada od xboxa a mój znajomy po 5 minutach gry nie może z nim wytrzymać i go kładzie na ziemi i tak gra bo mu inaczej nie wygodnie. Musisz przetestować który Ci bardziej pasuje do ręki a nie wybrać taki bo tak ktoś powiedział.

Kolejna rzecz którą musisz wziąć pod uwage to że pad od xbox 360 działa ze wszystkim bez problemu a do pada ps3 trzeba emulator 

MotioninJoy , jeśli mnie pamięć nie myli. 

Tak czy tak, polecam pograć na każdym troche i dopiero zdecydować, a nie kupić i narzekać.

• 1

#5 diego575

diego575
  • Amator

• 55 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 10:53

Też się nie znałem na padach, kupiłem w media markt 

Gamepad TRACER Glider TRJ-209 USB - PC, wibracje, przewodowy   

i działa bez problemu od 6 miesięcy, a kupiłem go za 30 zł ;p Ma wibracje, jest przewodowy. Jeśli nie chcesz wydać majątku to możesz o takim pomyśleć :)

Pozdrawiam

• 0

#6 nad30

nad30
  • Gaduła

• 462 postów
  • Miejscowość:Lublin

Napisano 29 marzec 2014 - 11:01

Witam. Ja używam Logitech F310. Mam go od ponad roku sprawuje się wyśmienicie. Widziany jest jako pad od XBoxa. Tutaj znalazłem w przystępnej cenie. Bez konfigurowania obsługuje wszystkie gry na pc. Polecam bo to porządny kawał plastiku.

http://www.x-kom.pl/...itech-f310.html

Użytkownik nad30 edytował ten post 29 marzec 2014 - 11:02

• 0

#7 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1850 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 20:21

A ja Ci powiem jak jest. Pad od XBOX albo od PS3. Musisz sobie na takim i na takim pograć i zdecydować. Ja np bardzo lubie pada od xboxa a mój znajomy po 5 minutach gry nie może z nim wytrzymać i go kładzie na ziemi i tak gra bo mu inaczej nie wygodnie. Musisz przetestować który Ci bardziej pasuje do ręki a nie wybrać taki bo tak ktoś powiedział.

Kolejna rzecz którą musisz wziąć pod uwage to że pad od xbox 360 działa ze wszystkim bez problemu a do pada ps3 trzeba emulator 

MotioninJoy , jeśli mnie pamięć nie myli. 

Tak czy tak, polecam pograć na każdym troche i dopiero zdecydować, a nie kupić i narzekać.

No właśnie też coś czytałem, że Pad od Xboxa jest bezproblemowy, a od PS3 trzeba się bawić z emulatorami. Oczywiście przemawia to na korzyść tego pierwszego.

Co sądzisz o padzie od Xbox One oraz innych wynalazkach jak np. Razer Sabertooth, który kosztuje znacznie więcej od oryginalnego dla xbox360.

• 0

#8 Lukson

Lukson
  • Naprawiacz sprzętu Logitech.

• 3713 postów
  • GG:8559772
  • Miejscowość:Cała Polska
  • 3DMark 06:16105 / 29922

Napisano 29 marzec 2014 - 20:32

Wynalazek sRajzera to jakaś pomyłka. Onza (poprzednik) był awaryjny, ten nie jest wcale lepszy.
Pad od XON nie jest (podobno) oficjalnie wspierany i działa tylko z emulatorami.
  • 1

#9 philips

philips
  • Entuzjasta

• 677 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 20:39

No właśnie też coś czytałem, że Pad od Xboxa jest bezproblemowy, a od PS3 trzeba się bawić z emulatorami. Oczywiście przemawia to na korzyść tego pierwszego.

Jak najdzie Cię ochota na giercowanie, odpalasz motionjoy-a, wciskasz enabled i to wszystko. Także jak widać tych uporczywych kombinacji jest tyle, że aż głowa boli. ;-)

• 0

#10 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1850 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 20:50

Wynalazek sRajzera to jakaś pomyłka. Onza (poprzednik) był awaryjny, ten nie jest wcale lepszy.
Pad od XON nie jest (podobno) oficjalnie wspierany i działa tylko z emulatorami.

Jak obecnie wygląda sprawa pada XO i gier? Działają czy nie? Jest jakiś bliżej określony czas zoptymalizowania go pod PC?

• 0

#11 Lukson

Lukson

• 3713 postów

Napisano 29 marzec 2014 - 21:56

@Up

Używanie wyszukiwarki google nie boli. Skoro są emulatory to M$ raczej szybko nie wyda sterownika.
Poza tym jeśli się nie mylę to pad ten nie wspiera Xinput.
  • 0

#12 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1850 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 02:30

Owszem nie boli i sporo przed napisaniem postu znalazłem: http://pclab.pl/news56841.html lecz bardziej zastanawia jak wygląda to obecnie w praktyce. Chcę po prostu wiedzieć czy sens się pchać w pada od XO.

Poza tym jeśli się nie mylę to pad ten nie wspiera Xinput.

Rozwiń myśl.

• 0

#13 RockRoll2k

RockRoll2k
  • Nowicjusz

• 2 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 10:30

Pady od PS3 najlepsze.

• 0

#14 dinokajman

dinokajman
  • Gaduła

• 301 postów
  • Miejscowość:Gorzów Wlkp.

Napisano 30 marzec 2014 - 10:46

Ja jestem zadowolony z bezprzewodowego xbox 360 dla PC. Nic nie konfigurowałem działa bezproblemowo w laptopie i moim pc. Dodatkowo kupilem kabel za ok 17zł i może działać jako przewodowy z funkcją ładowania baterii. Nie muszę się martwić że baterie padną. Jakość wykanania bdb. Łatwa instalacja. W padzie chyba szarym został poprawiony krzyżak. Ale w tym co mam (czarnym) dla mnie jest on ok. Polecam.

Użytkownik dinokajman edytował ten post 30 marzec 2014 - 10:49

• 0

#15 Lukson

Lukson

• 3713 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 16:08

Pady od PS3 najlepsze.

Są takie najlepsze jak ze mnie jest najlepszy strzelec wyborowy.

Rozwiń myśl.

M$ pracuje nad nowym, genialnym API -> Xinput... 2 (słownie DWA).

Jak to będzie działać z windowsem? Nie wiem i mnie to obecnie nie interesuje bo zatrzymałem się na etapie pada od X360. 

• 0

#16 DyndaS

DyndaS
  • Autor tematu
  • Mobster

• 1850 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 16:18

Dobra, czyli pewnie zamówię bezprzewodowego pada od X360 jeśli nikt mnie nie przekona że sens się pchać w tego od XO.

Ja jestem zadowolony z bezprzewodowego xbox 360 dla PC. Nic nie konfigurowałem działa bezproblemowo w laptopie i moim pc. Dodatkowo kupilem kabel za ok 17zł i może działać jako przewodowy z funkcją ładowania baterii. Nie muszę się martwić że baterie padną. Jakość wykanania bdb. Łatwa instalacja. W padzie chyba szarym został poprawiony krzyżak. Ale w tym co mam (czarnym) dla mnie jest on ok. Polecam.

Właśnie nigdzie nie widzę tego szarego i wszędzie na zdjęciach są czarne. Jak dużo lepszy jest ten krzyżak?

Użytkownik DyndaS edytował ten post 30 marzec 2014 - 16:19

• 0

#17 dinokajman

dinokajman
  • Gaduła

• 301 postów
  • Miejscowość:Gorzów Wlkp.

Napisano 30 marzec 2014 - 16:33

Ponoć jest trochę droższy od czarnego. Może na Amazonie byś dostał.
  • 0

#18 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5439 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 30 marzec 2014 - 16:34

zaden xbox !!

Pad PS3 i wszystko na temat

inna dobra gra pierwsze co przychodzi mi na mysl to DMC

247_2_280.jpg

Mam i ps3 i X360 i jak mam grać w tą samą grę na tej wydmuszce od SONY to mnie zalewa... Ile bym dał by można było pada od 360-ki podłączyć do ps3...

• 0

#19 Lukson

Lukson

• 3713 postów

Napisano 30 marzec 2014 - 19:20

@Up

Da się. Trza tylko bebechy przełożyć z pada od PS3 do skorupy X360.

O tym piszecie?

http://allegro.pl/be...4087318041.html

• 0

#20 adamekksi

adamekksi
  • Dyskutant

• 152 postów
  • Miejscowość:Przysucha

Napisano 30 marzec 2014 - 19:40

Ja mam małe dłonie i granie na padzie od 360 to dla mnie mordęga, więc nie pozostaje nic innego jak pójść do sklepu i "pomacać" ten od PS3 i od X-a , a jak widzę posty wyśmiewające zarówno jednego jak i drugiego pada to mnie krew zalewa. Osobiście posiadam białego od ps3, ds3 tool - 5 min roboty i śmiga jako "xboxowy" na razie na wszystkim w co grałem - naruto ultimate , fifa itp.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych