Skocz do zawartości

Oficjalne podziękowania dla użytkowników forum


Recommended Posts

Podziękowanie dla dodo za zwrócenie mojej uwagi na H105, o którym nawet wcześniej nie pomyślałem :)

 

http://forum.benchmark.pl/topic/80285-lod%C3%B3wka-nowaja/page-30?do=findComment&comment=1523072

 

i dla eVerest'a, który znalazł go w korzystnej cenie :)

 

http://forum.benchmark.pl/topic/80285-lod%C3%B3wka-nowaja/page-30?do=findComment&comment=1523104

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym podziękować wszystkim tym, dzięki którym tu cały czas wchodzę.Nie ma drugiego takiego forum IT, z taką atmosferą. 

Fajnie, że są tutaj ludzie, szczególnie ci pokolorowani na zielono-fioletowo, którzy potrafią zamienić zwykłe, szare literki w pozytywne emocje, na przykład podczas przeglądania działu Hyde Park albo Modding/Worklog ;)  Bez tego to nie byłoby to samo !

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Ja również dziękuję BIGIEMU, gdyż zasłużył na osobne podziękowania. Wzruszyłem się na widok projektu. ;)


Chciałbym podziękować również walkerowi za wczorajszą wspólną grę w WoT i pomoc w tejże.

Wiadomo jak z to z łokim, trochę na początku pomarudził, ale było extra! :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja chciałbym bardzo podziękować wielu userom za cenną pomoc na forum:

 

@wojciechpiwo

 

@jorginto

 

@Funkie

 

Za pomoc w wyborze grafiki, a w szczególności Wojtkowi, który dużo linków mi wysłał i testów.

 

 

@chudy131080

 

Za pomoc w instalacji sterowników i rozwiązaniu problemu z karta graficzną.

 

@bialyboski

 

Za pomoc w rozwiązaniu problemu z ramem w komputerze siostry.

 

 

 

@rysiooo

 

@Ravir

 

Za pomoc w wyborze telefonu dla mnie, siostry i paru innym osobo

 

@szambor5

 

Za pomoc w złożeniu trzech bardzo fajnych zestawów :)

 

 

Wszystkim jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Edytowane przez BuryZenek
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

         Jak zapewne niektórzy z Was spostrzegli, została nadana mi ranga ML. 

Nadanie tej rangi oznacza dla mnie to, że chłopaki z Moderacji i Administracji obdarzyli mnie zaufaniem i dali do zrozumienia, że mogę być osobą pomocną. Docenienie mnie w ten szczególny sposób jest ogromnym wyróżnieniem, jest również zobowiązaniem, o którym nie zapomnę.

 

              Z tego miejsca oraz będąc już na tak zaszczytnym stanowisku, chcę im serdecznie podziękować.

 

 

          Działy "Modding" i "Worklog" są teraz pod moją opieką.

Każdy kto tam zagląda oraz Ci, którzy mają w tych działach swoje tematy wiedzą, ile pracy trzeba włożyć oraz z jakimi problemami trzeba się zmierzyć, aby moddować maszyny.

W swoim worklog'u otrzymałem od Was ogromne wsparcie i doping, za co dziękuję - właśnie dzięki takim czynnikom byłem motywowany do pracy i na takie wsparcie możecie liczyć z mojej strony.

 

         Czytając Wasze tematy zauważyłem, że większość zmaga się z tym samym problemem, ale pamiętajcie - wysoki budżet jest tylko ułatwieniem, a jego brak nie jest największą przeszkodą.

Trzymam za Was kciuki.

 

                                                                                                           Skeeper.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...