Skocz do zawartości

Oficjalne podziękowania dla użytkowników forum


Recommended Posts

Ten temat powstał abyś mógł w sposób publiczny podziękować użytkownikowi forum.

Wiele spraw poruszanych jest poza oficjalnymi tematami, tutaj możemy o tym wspomnieć.

 

U mnie jest tego bardzo, bardzo dużo. Przez kilka lat uzbierał się niezły kapitał do zarządzania poczuciem wdzięczności:) Postaram się sukcesywnie przepisywać listę.

 

___________________________________________________________________

 

Podziękowania dla użytkownika @@drachenfeles za pomoc w wyborze monitora 
 

Podziękowania dla megageeka @@Nowaj, za farmę w offtopie. Codziennie rano poprawia humor.

 

Podziękowania dla użytkownika @,  za pomoc w wyborze karty dźwiękowej, dysku SSD i za to, że jest:)

 

Reszta w drodze:)

 

 

 

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Podziękowania dla użytkownika @drachenfeles, za pomoc w ogarnięciu tabel. (temat o producentach OEM)

Podziękowania dla użytkownika @sid vicious, za ogarnięcie syfu powstałego wraz z tematem o producentach OEM.

Podziękowania dla użytkownika @Tycha, za pomoc w ogarnięciu polecanych PSU.

Podziękowania dla użytkownika @06radcho, za pomoc w ogarnięciu polecanych PSU oraz za śrubokręty.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

podziękowania dla Nowaj w wyborze dysku ssd 

podziękowania dla rezerwuar w wyborze płyty głównej i procesora oraz obudowy 

podziekowanie dla  BIGPUN'a za przerobienie zdjęć 

Edytowane przez wojciechpiwo
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Specjalne podziękowania dla @szembor5, któremu do dziś jestem wdzięczny za kilkadziesiąt odpowiedzi na moje najgłupsze pytania dotyczące składanego zestawu PC, a za złożenie tego PC już w szczególności :)


Kolejne podziękowania dla @sid vicious - również zawzięcie tłumaczył mi sens (a raczej jego brak) zakupu R7 260x z 2GB VRAM.

I w sumie to dzięki dla @BIGPUN - jak patrzę na jego zdjęcia to motywuje, żebym ruszył zad i wziął się za siebie :D

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chciałbym podziękować walkerowi za pomoc przy edycji motywu przeglądarki i za to,że wykazał się w stosunku

do mnie ogromną cierpliwością :wariat:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chciałbym podziękować natsu za rozwianie moich wątpliwości odnośnie chłodzenia wodnego i poświęcony mi czas :)

Edytowane przez GRAABI
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...