Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Poszukuje słuchawek do 200 zł do gier itp. Miałem poprzednio SB tactic 3D alpha, ale mi sie złamały przy tym pałąku do regulacji wysuwania. zastanawiam sie nad tymi słuchawkami : SB tactic 3Dsigma ( metalowy pałąk), Superluxy Hd 668B, mam cały czas tą karte dzwiękową od THX'a ( Ta co była w alphie )

 

 Jestem otwarty na wszelkie sugestie :D za wszelką pomoc wielkie dzięki :D

Link to post
Share on other sites

Superluxy 668B będą dobrym wyborem, gdyż masz już całkiem dobre żródło (a ten model akurat tego wymaga to pokazania 100% swoich możliwości) :)

 

Mogę ewentualnie podać jeszcze inne modele, które na pewno sprawdzą się w tej roli:

Creative Aurvana Live! (~200zł)

Koss UR40 (~140zł)

AKG K514 MKII (~170zł)

Link to post
Share on other sites

Apropo SB tactic 3D sigma to chciał bym je kupić ponieważ poprzednie słuchawki mnie urzekły (alphy) ale się złamały i zastanawiam się czy ten stalowy pałąk nie pęknie jak plastik. A co do tych Superluxów to pytanie jest takie czy są wytrzymałe ? 

Link to post
Share on other sites

pomyśl nad Superlux HD681 i tania karta dźwiękowa X-FI ,wyjdzie około 200zł, a da dużo lepszy efekt jak te słabe słuchawki Sound Blaster Tactic 3Dsigma.

 

 

A co do tych Superluxów to pytanie jest takie czy są wytrzymałe ?

wykonanie jest ok

Link to post
Share on other sites

zamiast 681, polecam 668, mają ciut lepszą scenę muzyczną ,mniej basowe ,bardziej wyrównane, choć w dalszym ciągu jasne brzmienie + X-Fi Gamer link . Kartę Creativa licytuj do max 80-90zł z przesyłką. Tylko żebyś się nie nadział na X-Fi X-Treme Audio przypadkiem 

Link to post
Share on other sites

@adivxv

Również doczepiam się do 668B zamiast 681.

EVO mają inne wnętrzności i grają bardziej basowo od 681 zwykłych.

 

@autor

Szumy to raczej bardziej zależą od jakości nagranego pliku dźwiękowego (np muzyki - flac wypadnie lepiej niż MP3 128Kb/s ;) )

Link to post
Share on other sites

a mam pytanie czy na tej karcie mic będzie miał mniej szumów niż na zintegrowanej i jeszcze jedno czy np Arma III będzie to widzieć ?

nie powinno być szumów i problemów z mikro, o ile one nie są przyczyną np z zasilacza itp.

Link to post
Share on other sites

Chciał bym sie dowiedzieć jaki mikrofon kupić do 40 zł. Dużą popularnością cieszą sie zalman mic-zm1 (czy jakoś tak) i trust starzz microphone 16973. Mam karte zintegrowaną, tą z Alph, i jaką taką z allegro za 10 zł na usb . Dzięki za odp

 

 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...