Skocz do zawartości

Kontynuacja sprawy Delkom - sprostowanie na prośbę sklepu/


Recommended Posts

Szanowni Forumowicze!

 

Temat zakupu laptopa Lenovo y510p w firmie Delkom opisałem w moim poprzednim temacie. Pojedyńcze jednostki próbowały zbojkotować mój post twierdząc, że sprawa w ogóle nie istniała.

Śpieszę tłumaczyć, że firma Delkom czyli elektronicznyswiat.pl do sprawy powróciła w dniu dzisiejszym. 

Pan Kierownik sklepu uprzejmie poprosił mnie o usunięcie komentarzy opisujące stan faktyczny przedmiotowej sprawy. Stwierdził, że pracownicy kontroli jakości natknęli się na opis mojej sprawy w internecie. 

Pan kierownik motywował prośbę o usunięcie komentarzy pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji oraz załączeniem do przesyłki wymienionego laptopa - ( który de facto nie miał napędu DVD i CD) gry komputerowej o wartości 49,90 w postaci płyty DVD...

 

 

Poniżej napiszę swoje odczucia i dokładną sytuację faktyczną:

 

Uważam, że komentarze powinny zostać - nie dlatego, ja jestem złośliwy ale z powodu czystej ludzkiej życzliwości i dla dobra ogółu.

Osobiście jestem w stanie się bronić, mam narzędzia ku temu by się nie poddawać, natomiast szary żuczek który nie ma do czynienia z prawnikami, jest pozostawiony sam sobie i często rezygnuje z walki o swoje prawa.

 

Druga sprawa to bojkotowanie mojego opisu tej trudnej dla mnie sytuacji: przypominam, że dokładnie dwóch forumowiczów w sposób wręcz ordynarny twierdziła że jestem kłamcą, oszustem itd. Przypuszczać można, że to właśnie te osoby mogą pracować w firmie Delkom w dziale kontroli jakości lub być jakoś z tą firmą powiązanym, bo - dlaczego w sposób tak bardzo ostentacyjny próbowały negować moją historię???

 

 

Trzecia sprawa: Laptop kosztował niemal 4 tysiące, bardzo ciężko na niego pracowałem. Do nowego laptopa od firmy Delkom otrzymałem starą fakturę która była przecięta nożem i niechlujnie posklejana taśmą klejącą. W miejscach rzekomego porysowanego sprzętu przez moją osobę leżała właśnie ta faktura. Nie trudno przypuszczać, że pracownik który próbował dostać się do mojego sprzętu najprawdopodobniej uszkodził laptopa ostrym narzędziem. Dalej już z górki: skoro laptop został uszkodzony, to jedyną możliwością obrony jest atak.

 

W efekcie końćowym mam nowego laptopa, który służy mi na razie bezawaryjnie, chodź pomimo tego że bardzo o niego dbam, z obudowy zaczynają odklejać się nalepki - czyżby za wysoka temperatura? Nie wiem!

 

W każdym bądź razie, decyzję o zakupie w firmie Delkom pozostawiam Wam. 

 

Dziękuję za uwagę. PS: Nie życzę sobie abyście mnie obrażali - pieniacze i współpracownicy firmy, zarzucając mi kłamstwo.

 

Dla informacji, poprzedni temat:

 


Edytowane przez Reciu
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...