Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Sytuacja jest dosyć głupia ponieważ mój kolega wpadł na pomysł żeby połączyć HTC One z iPodem za pomocą kabla od słuchawek. Po co ? Nie wiem... Problem w tym, że HTC przestał działać, wyłączył się i nie da się go włączyć. Próbowałem ładować i nic nie dało. Pomoże ktoś?

Link to post
Share on other sites

za przeproszeniem WT* !??!!??! Jak można połączyć telefony słuchawkami ???? Masz na myśli Jack'ami od dźwięku i mikrofonu ? nawet po takim zabiegu telefonowi nie powinno się nic stać po prostu włączył by się odtwarzacz ale nie byłoby muzyki. Nie pali się żadna dioda?

Link to post
Share on other sites

Pierwsze słyszę o czymś takim. To chyba raczej nie możliwe, że telefon przestał działać - to tylko złącze słuchawkowe. Spróbuj użyć skrótu do bootloadera. Klawisz głośności w dół + przycisk power i trzymaj. Jak nie będzie żadnej reakcji to coś musiało paść.

Link to post
Share on other sites

Być może po jacku przeszedł impuls elektryczny i coś uszkodził. Można próbować słać na gwarancję do słynnego serwisu Regnersis( być może uznają ten przypadek).

Tutaj masz instrukcję jak składać formularz do tejże firmy : http://forum.android.com.pl/f836/poradnik-pisania-formularza-do-regenersis-343650/

 

Jeśli Regnersis uzna nie,  to napisz do HTC Polska.

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Podłączył je kablem AUX i włączył muzykę po czym telefon się wyłączył i od tej pory nie działa. Nie działają żadne diody nie czyta go komputer i nie działa ten patent z przyciskiem wyciszania i włączania. PS jeżeli się coś spaliło to uznadzą mi na gwarancje ?

Link to post
Share on other sites

W One aby wylaczyc telefon awaryjnie nalezy przytrzymac ok 12 sekund przycisk power. Ale nie jestem pewien czy to zawsze dziala. Moglnpojsc impuls na plye glowna.

Edytowane przez davv1882
Link to post
Share on other sites

Po prostu powiedz, że obudziłeś się rano...patrzysz, a tu telefon nie działa - szlag go trafił i na nic nie reaguje. Chyba nie musisz nic zmyślać. Po prostu powiedz, że bez powodu telefon zdechł i tyle.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...