Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ponownie, jako że do swojego ostatniego tematu nie mogę dodawać postów (jak dodaje to po prostu znikają), zakładam nowy. Okazuje się, że mój budżet się nieco powiększył, także zdecydowałem się na klawiaturę Gigabyte Force K7. Ma ładny design, podświetlane, nisko-skokowe klawisze, no i sporo dobrych opinii. 

 

Teraz chciałbym dobrać myszkę do ok 150zł (oczywiście im mniej tym lepiej ;) ). Zależy mi na ładnym designie, czyli wszystkie Logitechy z serii G odpadają. Jak już wspominałem w poprzednim temacie, mój chwyt to palm grip, może czasem fingertip, mam dosyć spore dłonie i jestem graczem mid sens. Lubię też czuć że trzymam coś porządnego, więc lekkie myszki odpadają. Strasznie mi się podoba Ozone Xenon, ale trochę boli brak dodatkowych przycisków. Zastanawiam się też nad Gigabyte GM-M6900 bo ma sporo niezłych opinii jak na taką cenę, aczkolwiek design nie powala. Genius GILA jest też zaje**sta, ale z kolei nie potrzebuje aż takiej dużej ilości przycisków. Jakieś inne propozycje?


PS. Tamten temat jest do usunięcia.


Znalazłem jeszcze coś takiego http://www.morele.net/tracer-sniper-trm-503-usb-tramys42418-492967/

Edytowane przez xLokos
Link to post
Share on other sites

Bierz już tego Snipera skoro się podoba...


 

 

Jakieś inne propozycje?

http://allegro.pl/mysz-zalman-zm-gm1-6000dpi-avago-9500-wys24h-i4074301477.html

http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-natec-gx78-genesis-gaming-5670dpi-i4057695938.html

 

Wszystkie myszki to dosyć bliźniacze produkcje. Wybierz najładniejszą dla Ciebie  :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Postaram się wyjaśnić... "opinie w internecie" może wyrazić każdy. W większości, wyrażają swoje opinie idioci i ludzie którzy nie mają pojęcia o tym o czym mówią. Do podobnej kategorii zaliczam Twojego kolegę, jak i Twoją powyższą poradę.
Jeśli rekomendacja nie ma argumentacji, a jej podstawą jest "mam i polecam" to jest to na naszym forum idealny powód do wyłapania warna za niekompetentne porady i (często) wprowadzanie w błąd.

 

Link to post
Share on other sites

Pisząc opinie mialem na myśli testy- recenzje myszki. Ale masz racje jestem idiota więc znikam z tego tematu.

 

ps. Xenon ma dobry sensor avago 3050, ale to czy on wystarczy tobie to zależy ile dni używasz korzystając z myszki. (do 1000dpi będzie idealnym rozwiązaniem, powyżej też będzie dawał radę, choć podobno ma nie być już tak precyzyjny, ale wątpię byś to odczuł). Powyżej 1000dpi warto by dopłacić do kany v2, ale wykonanie jak dla mnie jest lepsze w xenonie. Kana jest śliska- mowa o wersji białej. Kana ma hm najlepszy sensor optyczny dostępny na rynku? Pozdrawiam ;)

Edytowane przez ilov3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...